Dlaczego warto?

  • Sebastian Niżnik
   uczestnik IV edycji Akademii Liderów

   „Akademia Liderów daje szansę odkrywania siebie i drugiego człowieka. Dostrzeżenie jego potrzeb ale i możliwości. Przede wszystkim Akademia uczy jak na te potrzeby skutecznie i z troską odpowiedzieć. Dziękuję.”

  • Weronika Niewiadomska
   uczestniczka IV edycji Akademii Liderów

   „Dzięki Akademii Liderów poznałam wspaniałych ludzi. Dało mi to wiele możliwości. Pokazało mi moje słabe i mocne strony. Otworzyło na nowe rozwiązania. Doceniam szansę, którą dostałam, to ogromny prezent, bagaż zaufania, którym zostałam obdarzona. Nie jestem w stanie wyrazić swojej wdzięczności.”

  • Wojtek Fokczyński
   uczestnik IV edycji Akademii Liderów

   „Akademia Liderów nie tylko nauczyła mnie prowadzenia projektów społecznych i pokazała także, że to jak świat będzie wyglądał w przyszłości zależy tylko od nas. Akademia to szansa na zmianę siebie oraz otoczenia - mama nadzieję, że ją wykorzystam. Akademia dała mi znajomości i niezapomniane wspomnienia i wiedzę. Zmieniła również sposób postrzegania przez mnie świata. Mam nadzieję, że kontakt z fundacją nie skończy się po szkole zimowej. Dziękuję.”

  • Julia Nowak
   uczestniczka IV edycji Akademii Liderów

   „Dzięki Akademii Liderów poznałam wiele wartościowych ludzi, mogłam nauczyć się nowych, ciekawych rzeczy, które na pewno wykorzystam w przyszłości. Był to najpiękniejszy czas w moim życiu. Dziękuję.”

  • Krystian Książek
   uczestnik IV edycji Akademii Liderów

   „Jako dzieciak zawsze chciałem robić coś dla ludzi, a jednocześnie coś, co nie będzie robieniem dla samego zrobienia, ale odpowie na potrzebę większej grupy osób. Wtedy wydawało mi się to niemożliwe. Akademia Liderów dała mi tak wiele inspiracji i odwagi, że pomimo wielu niepowodzeń na drodze do celu, nie tylko osiągnąłem ten cel, ale także wzbogaciłem siebie. Dziękuję. P.S. To dopiero początek.”

  • Iwona Pachut
   uczestniczka I edycji Akademii Liderów

    „Akademia Liderów to dla mnie jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. To tutaj nauczyłam się wiele rzeczy o sobie, zdobyłam mnóstwo nowych doświadczeń i poznałam niesamowitych ludzi, a Pogoria to cudowne zwieńczenie, ale i początek nowych przygód i wydarzeń w moim życiu. Dziękuję za możliwość bycia uczestnikiem Akademii i poznania Was. Trzy najważniejsze dla mnie rzeczy: niezwykli ludzie, niesamowita przygoda, wsparcie i siła.”

  • Krzysztof Kocik
   uczestnik I edycji Akademii Liderów

   „Akademia Liderów jest dla mnie miejscem, gdzie mogłem poznać wiele ciekawych osób, zaczerpnąć z ich pomysłów i zastanowić się, co jeszcze mógłbym zrobić w swojej miejscowości. Wymiana doświadczeń pokazała mi, że to, czego się boję – realizacja dużych projektów, nie jest tak straszna, jak się wydaje. Zarówno Białobrzegi, jak i Pogoria pokazały mi rolę WSPÓŁPRACY. Nie można zawsze chcieć w pełni kontrolować wszystkiego, potrzebne jest zaufanie, to jest podstawą sukcesu. Równie ważna była dla mnie możliwość zobaczenia wzoru pisania projektu i zwrócenie uwagi na to, co naprawdę ważne w realizacji projektów.”

  • Alicja Lewandowska
   uczestniczka I edycji Akademii Liderów

   „Akademia była dla mnie lekcją pokory, przyjaźni, poznaniem samej siebie. Podczas Akademii nauczyłam się  radzić sobie z własnymi słabościami i poznałam wspaniałych ludzi. Chciałabym, żebyśmy nadal mogli się spotkać i wymieniać doświadczeniami. Akademię Liderów Fundacji Świętego Mikołaja zapamiętam do końca życia. Dziękuję!”