Dlaczego warto?

  • Karolina Paszek
   uczestniczka V edycji Akademii Liderów

   Szkoła Liderów była dla mnie wspaniałym przeżyciem!

   Poznałam wspaniałe osoby, które zostaną w mym serduszku.

   Szczególnie przydatne były warsztaty, dzięki którym nauczyłam się pracować nad sobą oraz spotkania z inspirującymi ludźmi, które pokazały mi moje ambicje, a także to, że w życiu można naprawdę wszystko.

   Pragnę dawać siebie innym, być dla nich darem.

   „WSZYSTKO MOGĘ W TYM, KTÓRY MNIE UMACNIA”

  • Krystian Piecychna
   uczestnik V edycji Akademii Liderów

   Akademia Liderów dała mi wyczekiwaną możliwość samorealizacji i działania. Wszystkie spotkane osoby, warsztaty i wykłady dały mi w ciągu tygodnia wiele motywacji i wiedzy. 

    

  • Angelika Cyranek
   uczestniczka V edycji Akademii Liderów

   Nauczyłam się tu występować publicznie, uwierzyłam w siebie i dowiedziałam się, że nawet najmniejsze działania mogą zmienić świat.

  • Aleksandra Brzoska
   uczestniczka V edycji Akademii Liderów

   Dzięki otrzymanej szansie mam poczucie, że jestem tu, bo mam życiową misję.

  • Jakub Jagielski
   uczestnik V edycji Akademii Liderów

   Dzięki temu wyjazdowi przede wszystkim nawiązałem bardzo dużo nowych przyjaźni, a także otrzymałem pomoc w przygotowaniu projektu.

  • Gabriela Paulińska
   uczestniczka V edycji Akademii Liderów

   Dzięki Akademii Liderów dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, poznałam dużo inspirujących osób i przede wszystkim zdałam sobie sprawę z tego, że mam moc, by zmienić świat.

  • Dominika Wierzbicka
   uczestniczka V edycji Akademii Liderów

   Wierzę, że wszystko czego się tutaj nauczyliśmy i każde doświadczenie, które zdobyliśmy pozwoli nam stać się najlepszą wersją nas samych. Dołożę wszelkich sił, aby wszystko co uzyskałam na Akademii Liderów pomogło mi pełnić efektywną służbę na rzecz czynienia świata wokół mnie jeszcze lepszym miejscem.

  • Tymon Jurczak
   uczestnik V edycji Akademii Liderów

   Akademia Liderów zmieniła moje życie.

   Dziękuję.

  • Aleksandra Just
   uczestniczka V edycji Akademii Liderów

   Nauczyłam się tu bardzo dużo, a co więcej – uwierzyłam w siebie. Te kilka dni było naprawdę wspaniałych i pracowitych.

  • Małgorzata Brzęczka
   uczestniczka V edycji

   Przeżyłam tutaj niesamowity czas, spotkałam kochanych ludzi i się rozwinęłam.

  • Laura Kruk
   uczestniczka V edycji Akademii Liderów

   Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w Akademii Liderów. Spędziłam tu wspaniałe chwile z cudownymi ludźmi, jednocześnie pogłębiając swoją wiedzę na temat realizacji projektów.

  • Sebastian Niźnik
   uczestnik IV edycji Akademii Liderów

   „Akademia Liderów daje szansę odkrywania siebie i drugiego człowieka. Dostrzeżenie jego potrzeb ale i możliwości. Przede wszystkim Akademia uczy jak na te potrzeby skutecznie i z troską odpowiedzieć. Dziękuję.”

  • Weronika Niewiadomska
   uczestniczka IV edycji Akademii Liderów

   „Dzięki Akademii Liderów poznałam wspaniałych ludzi. Dało mi to wiele możliwości. Pokazało mi moje słabe i mocne strony. Otworzyło na nowe rozwiązania. Doceniam szansę, którą dostałam, to ogromny prezent, bagaż zaufania, którym zostałam obdarzona. Nie jestem w stanie wyrazić swojej wdzięczności.”

  • Wojtek Fokczyński
   uczestnik IV edycji Akademii Liderów

   „Akademia Liderów nie tylko nauczyła mnie prowadzenia projektów społecznych i pokazała także, że to jak świat będzie wyglądał w przyszłości zależy tylko od nas. Akademia to szansa na zmianę siebie oraz otoczenia - mama nadzieję, że ją wykorzystam. Akademia dała mi znajomości i niezapomniane wspomnienia i wiedzę. Zmieniła również sposób postrzegania przez mnie świata. Mam nadzieję, że kontakt z fundacją nie skończy się po szkole zimowej. Dziękuję.”

  • Julia Nowak
   uczestniczka IV edycji Akademii Liderów

   „Dzięki Akademii Liderów poznałam wiele wartościowych ludzi, mogłam nauczyć się nowych, ciekawych rzeczy, które na pewno wykorzystam w przyszłości. Był to najpiękniejszy czas w moim życiu. Dziękuję.”

  • Mateusz Nowaczyk
   uczestnik II edycji

   "Oprócz dziesiątek nowych znajomych, zyskałem coś istotniejszego – wiarę w to, że razem można więcej, a bariery  wyznaczamy sobie sami. Rzeczy, których się obawiamy nie są niemożliwe do realizacji, co najwyżej mogą sprawiać trudności. Akademia Liderów pokazała, że wspólnie można wejść na każdy szczyt."

  • Krystian Książek
   uczestnik I edycji Akademii Liderów

   „Jako dzieciak zawsze chciałem robić coś dla ludzi, a jednocześnie coś, co nie będzie robieniem dla samego zrobienia, ale odpowie na potrzebę większej grupy osób. Wtedy wydawało mi się to niemożliwe. Akademia Liderów dała mi tak wiele inspiracji i odwagi, że pomimo wielu niepowodzeń na drodze do celu, nie tylko osiągnąłem ten cel, ale także wzbogaciłem siebie. Dziękuję. P.S. To dopiero początek.”

  • Iwona Polak
   uczestniczka I edycji Akademii Liderów

    „Akademia Liderów to dla mnie jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. To tutaj nauczyłam się wiele rzeczy o sobie, zdobyłam mnóstwo nowych doświadczeń i poznałam niesamowitych ludzi, a Pogoria to cudowne zwieńczenie, ale i początek nowych przygód i wydarzeń w moim życiu. Dziękuję za możliwość bycia uczestnikiem Akademii i poznania Was. Trzy najważniejsze dla mnie rzeczy: niezwykli ludzie, niesamowita przygoda, wsparcie i siła.”

  • Krzysztof Kocik
   uczestnik I edycji Akademii Liderów

   „Akademia Liderów jest dla mnie miejscem, gdzie mogłem poznać wiele ciekawych osób, zaczerpnąć z ich pomysłów i zastanowić się, co jeszcze mógłbym zrobić w swojej miejscowości. Wymiana doświadczeń pokazała mi, że to, czego się boję – realizacja dużych projektów, nie jest tak straszna, jak się wydaje. Zarówno Białobrzegi, jak i Pogoria pokazały mi rolę WSPÓŁPRACY. Nie można zawsze chcieć w pełni kontrolować wszystkiego, potrzebne jest zaufanie, to jest podstawą sukcesu. Równie ważna była dla mnie możliwość zobaczenia wzoru pisania projektu i zwrócenie uwagi na to, co naprawdę ważne w realizacji projektów.”

  • Alicja Lewandowska
   uczestniczka I edycji Akademii Liderów

   „Akademia była dla mnie lekcją pokory, przyjaźni, poznaniem samej siebie. Podczas Akademii nauczyłam się  radzić sobie z własnymi słabościami i poznałam wspaniałych ludzi. Chciałabym, żebyśmy nadal mogli się spotkać i wymieniać doświadczeniami. Akademię Liderów Fundacji Świętego Mikołaja zapamiętam do końca życia. Dziękuję!”