Harmonogram

Etap I – REKRUTACJA

16 KWIETNIA - 16 MAJA 2021 -> Nabór wniosków uczestników do Akademii Liderów

-> Masz pomysł na projekt społeczny, kulturalny lub historyczny. Chcesz rozwijać swoje kompetencje liderskie. Wyślij zgłoszenie i dołącz do Akademii Liderów. Z pośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 30 najlepszych, a ich autorzy będą mogli wziąć udział w Akademii Liderów. Zainspiruj się działaniami liderów z poprzednich edycji.

Część osób, które wezmą udział w Akademii w 2021 roku została przyjęta już w 2020 roku. Są to osoby, które w zeszłym roku pomyślnie przeszły rekrutację do Akademii, którą musieliśmy odwołać ze względu na pandemię covid-19. Zagwarantowaliśmy im więc miejsca. 

23 MAJA - 6 CZERWCA 2021 -> Rozmowy kwalifikacyjne poprzez videokonferencję z osobami aplikującymi do Akademii Liderów 

CZERWIEC 2021 -> Ogłoszenie listy zakwalifikowanych uczestników Akademii
Listę przyjętych uczestników opublikujemy na stronie internetowej. 

  

Etap II - SZKOŁA LETNIA AKADEMII LIDERÓW
26 LIPCA - 4 SIERPNIA 2021

Szkoła letnia to 10 dniowy wyjątkowy wyjazd z warsztatami, szkoleniami i spotkaniami z ekspertami, który pozwoli Wam przygotować się do planowania i prowadzenia autorskich projektów, przewodzenia zespołem, nawiązywania partnerstw i pozyskiwania środków finansowych na realizacje działań społecznych. 

Etap III - REALIZACJA AUTORSKICH PROJEKTÓW
WRZESIEŃ - LISTOPAD 2021

Po szkole letniej każdy z uczestników Akademii ma za zadanie zrealizować własny projekt społeczny, kulturalny lub historyczny w swojej miejscowości. Na ten czas otrzymuje wsparcie indywidualnego mentora. 

STYPENDIUM

WRZESIEŃ 2021 - CZERWIEC 2022

Każdy z uczestników Akademii otrzymuje roczne stypendium dedykowane na rozwój pasji i talentów. Kwota miesięcznej transzy wynosi min. 200 zł

Etap IV - SZKOŁA ZIMOWA AKADEMII LIDERÓW
9 -12 GRUDNIA 2021

Po zrealizowaniu autorskich projektów uczestnicy wezmą udział w szkole zimowej, w ramach której zostaną podsumowane ich projekty i przekazane wskazówki do dalszej aktywności. Podczas szkoły zimowej odbędzie się jeszcze jeden warsztat z liderskich kompetencji oraz spotkanie z inspirującym gościem.