Harmonogram

Etap I – REKRUTACJA

1 KWIETNIA - 30 KWIETNIA 2022 -> Nabór wniosków uczestników do Akademii Liderów

-> Masz pomysł na projekt społeczny, kulturalny lub historyczny. Chcesz rozwijać swoje kompetencje liderskie. Wyślij zgłoszenie i dołącz do Akademii Liderów. Z pośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 30 najlepszych, a ich autorzy będą mogli wziąć udział w Akademii Liderów. Zainspiruj się działaniami liderów z poprzednich edycji.

1 MAJA - 31 MAJA 2022 -> Rozmowy kwalifikacyjne poprzez videokonferencję z osobami aplikującymi do Akademii Liderów 

1 CZERWIEC 2022 -> Ogłoszenie listy zakwalifikowanych uczestników Akademii
Listę przyjętych uczestników opublikujemy na stronie internetowej. 

  

Etap II - SZKOŁA LETNIA AKADEMII LIDERÓW

25 LIPCA - 3 SIERPNIA 2022

Szkoła letnia to 10 dniowy wyjątkowy wyjazd z warsztatami, szkoleniami i spotkaniami z ekspertami, który pozwoli Wam przygotować się do planowania i prowadzenia autorskich projektów, przewodzenia zespołem, nawiązywania partnerstw i pozyskiwania środków finansowych na realizacje działań społecznych. 

Etap III - REALIZACJA AUTORSKICH PROJEKTÓW

WRZESIEŃ - LISTOPAD 2022

Po szkole letniej każdy z uczestników Akademii ma za zadanie zrealizować własny projekt społeczny, kulturalny lub historyczny w swojej miejscowości. Na ten czas otrzymuje wsparcie indywidualnego mentora. 

STYPENDIUM

WRZESIEŃ 2022 - CZERWIEC 2023

Każdy z uczestników Akademii otrzymuje roczne stypendium dedykowane na rozwój pasji i talentów. Kwota miesięcznej transzy wynosi min. 200 zł

Etap IV - SZKOŁA ZIMOWA AKADEMII LIDERÓW

15 -18 GRUDNIA 2022

Po zrealizowaniu autorskich projektów uczestnicy wezmą udział w szkole zimowej, w ramach której zostaną podsumowane ich projekty i przekazane wskazówki do dalszej aktywności. Podczas szkoły zimowej odbędzie się jeszcze jeden warsztat z liderskich kompetencji oraz spotkanie z inspirującym gościem.