Harmonogram

Etap I – REKRUTACJA

Nabór wniosków uczestników do Akademii Liderów - KWIECIEŃ 2021

-> Masz pomysł na projekt społeczny, kulturalny lub historyczny. Chcesz rozwijać swoje kompetencje liderskie. Wyślij zgłoszenie i dołącz do Akademii Liderów. Z pośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 30 najlepszych, a ich autorzy będą mogli wziąć udział w Akademii Liderów. Zainspiruj się działaniami liderów z poprzednich edycji. 

-> Rozmowy kwalifikacyjne poprzez videokonferencję z osobami aplikującymi do Akademii Liderów

-> Ogłoszenie listy zakwalifikowanych uczestników Akademii
Listę przyjętych uczestników opublikujemy na stronie internetowej - CZERWIEC 2021.

Etap II - SZKOŁA LETNIA AKADEMII LIDERÓW
26 LIPCA - 4 SIERPNIA 2021

Szkoła letnia to 10 dniowy wyjątkowy wyjazd z warsztatami, szkoleniami i spotkaniami z ekspertami, który pozwoli Wam przygotować się do planowania i prowadzenia autorskich projektów, przewodzenia zespołem, nawiązywania partnerstw i pozyskiwania środków finansowych na realizacje działań społecznych. 

Etap III - REALIZACJA AUTORSKICH PROJEKTÓW
WRZESIEŃ - LISTOPAD 2021

Po szkole letniej każdy z uczestników Akademii ma za zadanie zrealizować własny projekt społeczny, kulturalny lub historyczny w swojej miejscowości. Na ten czas otrzymuje wsparcie indywidualnego mentora. 

STYPENDIUM

WRZESIEŃ 2021 - CZERWIEC 2022

Każdy z uczestników Akademii otrzymuje roczne stypendium dedykowane na rozwój pasji i talentów. Kwota miesięcznej transzy wynosi min. 200 zł

Etap IV - SZKOŁA ZIMOWA AKADEMII LIDERÓW
GRUDZIEŃ 2021

Po zrealizowaniu autorskich projektów uczestnicy wezmą udział w szkole zimowej, w ramach której zostaną podsumowane ich projekty i przekazane wskazówki do dalszej aktywności. Podczas szkoły zimowej odbędzie się jeszcze jeden warsztat z liderskich kompetencji oraz spotkanie z inspirującym gościem.