Harmonogram

Etap I – rekrutacja uczestników do Akademii Liderów - Na zgłoszenia czekamy do 20 maja

Masz pomysł na projekt społeczny, kulturalny lub historyczny. Chcesz rozwijać swoje kompetencje liderskie. Wyślij zgłoszenie i dołącz do Akademii Liderów. Z pośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 30 najlepszych, a ich autorzy będą mogli wziąć udział w Akademii Liderów. 

UWAGA - BONUS. Pierwsze 20 osób, które wypełni formularz zgłoszeniowy otrzyma od nas recenzję zgłoszonego projektu wraz z uwagami i dobrymi radami i będzie mogło nanieść poprawki na swoje zgłoszenie.

Etap II - ogłoszenie listy zakwalifikowanych uczestników Akademii
7 dni po zakończeniu rekrutacji dowiesz się czy zakwalifikowałeś się do Akademii Liderów. Listę przyjętych uczestników opublikujemy na stronie internetowej.

Etap III - Szkoła letnia  -  22-31 lipca 2019 r.

10 dniowy wyjazd szkoleniowy dla wyłonionych w ramach rekrutacji uczestników. Podczas szkoły letniej nauczysz się prowadzić projekty, planować pracę projektowe i czas, zarządzać zespołem wolontariuszy, budować partnerstwa i pozyskiwać środki finansowe na realizacje swoich projektów. Pod opieką profesjonalnych tutorów dopracujesz też swój autorski projekt. Szkoła letnia to także szansa aby poznać innych młodych liderów z całej Polski. Zobacz relacje ze szkół letnich prowadzonych w poprzednich edycjach Akademii Liderów.

Etap IV - Realizacja autorskich projektów przez Uczestników - 1 września 2019 r. - 30 listopada 2019 r.

Masz 3 miesiące na przeprowadzenie swojego autorskiego projektu w społeczności lokalnej. W tym czasie masz możliwość indywidualnych konsultacji z tutorem. Pracownicy Fundacji Świętego Mikołaja również służą pomocą i radą. Zainspiruj się działaniami liderów z poprzednich edycji. 

Etap V - Szkoła zimowa - 5-8 grudnia 2019 r.

Na zakończenie zapraszamy na wyjazd podsumowujący – szkołę zimową. Podczas szkoły zimowej będziesz miał za zadanie opowiedzieć o swoim projekcie, będziesz mógł także poznać doświadczenia innych akademistów i wziąć udział w dodatkowym bloku warsztatowym.