Świąteczna licytacja w Radiu 357 już w najbliższy piątek! Co będzie można wylicytować?

Tradycyjnie w piątkowe grudniowe popołudnie redaktor Kuba Strzyczkowski rozpocznie świąteczną licytację. W tym roku cały dochód z naszej wspólnej akcji z Radiem 357 zostanie przeznaczony na pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży w Polsce i w Syrii.

Co będzie czekać na licytujących?

PATRONITE 1068 x 630 AUKCJA
Pierwsza świateczna licytacja na antenie Radia 357 odbędzie się w piątek 10 grudnia o godzinie 16:00.

1. Obraz "Nowe Kontinuum" (New Continuum) 2021, akryl na płytach OSB, 250 x 375 cm autorstwa Krzysztofa Syrucia, znanego jako Proembrion.

Tytuł nawiązuje największego i pierwszego w pełni intuicyjnego obrazu zatytułowanego "Continuum" z wystawy indywidualnej Discretinuum w galerii Celal M13 w Paryżu w 2017 roku. Obraz posiada ukryte warstwy widoczne po naświetleniu w ciemności. Dysponując ultrafioletowym wskaźnikiem laserowym lub latarką można "malować" na nim światłem. Ze względu na format i dynamiczny charakter kompozycji oraz kojarzący się ze sztuką uliczną, surowy materiał podłoża, stworzy ciekawy kontrast do architektury wnętrza, w jakim będzie eksponowany. Życzliwie podpowiadamy – raczej do dużych wnętrz.

2. Szachownica z pionami i możliwość rozegrania partii ze zdobywcą Pucharu Świata Janem Krzysztofem Dudą.

Szachownica drewniana, o wymiarach 50x50 cm. Piony wykonane z lipowego drewna. Dodatkowo książka ze strategiami „Wybrane partie arcymistrza Krzysztofa Dudy”. Jan Krzysztof Duda to polski szachista, Zwycięzca Pucharu Świata FIDE 2021. 5 sierpnia 2021 roku jako pierwszy Polak w historii wygrał finał Pucharu Świata FIDE, pokonując Siergieja Karjakina. Dwa dni wcześniej pokonał w półfinale mistrza świata Magnusa Carlsena, zapewniając sobie udział w turnieju kandydatów w 2022 roku.

3. Winylowa płyta "Vienna" Ultravox z 1980 z autografem Midge’a  Ure’a.

Pierwsza płyta Ultravox nagrana z Midge Urem. Najważniejsza płyta ery new romantic. Jedna z tych, które miały największy  wpływ na brzmienie lat 80-ych. Kultowy album dla miłośników muzyki rozrywkowej. Wokalista podpisał płytę podczas wywiadu na żywo dla Radia 357 udzielanego Piotrowi Stelmachowi

4. Podwójne zaproszenie na walentynkowy koncert Pawła Domagały, 14 lutego 2022 w Klubie Stodoła w Warszawie.Dodatkowo zaproszone osoby spotkają się z artystą  za sceną i przy kawie będą mogły porozmawiać o rzeczach ważnych i nie tylko. Paweł Domagała - aktor filmowy i teatralny, muzyk, autor tekstów piosenek i monologów kabaretowych, podkłada głos w filmach animowanych. Związany z Teatrem Kwadrat i Kabaretem na Koniec Świata. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Wydał trzy albumy studyjne. Wiosną 2022 r. planowana jest premiera czwartego.

5. Prywatny spektakl "Kosmos" w Teatrze Małego Widza - dla zwycięzcy licytacji i jego maksymalnie 20 gości wraz z dziećmi.

KOSMOS to połączenie różnych dziedzin sztuki, to rodzaj instalacji i performensu, gdzie odkrywaniu kosmicznej przestrzeni za pomocą zmysłów (dotyku, wzroku i słuchu) towarzyszy muzyka grana na żywo. Tu także opowiadają się historie - taniec przeplata się ze śpiewem, jest czas na eksplorowanie, dotykanie i doświadczanie, na wielkie skupienie i błogi odpoczynek. Projekt KOSMOS to blisko 500 m2 bezpiecznej, przytulnej "kosmicznej" przestrzeni, przygotowanej z myślą o najmłodszych dzieciach. Czas trwania: 60 minut, adresaci spektaklu: dzieci w wieku 1-6 lat.

6. Udział w Piosence Przyjaciół Pewnej Ryby 2022.

Propozycja dla odważnych, muzykalnych i nie tylko. Udział w kultowej pieśni opowiadającej historię pewnej ryby. Możliwość spotkania śpiewających i melorecytujących dziennikarzy Radia 357, poznania autora muzyki i pracy w profesjonalnym studiu nagraniowym oraz występ w wideo promocyjnym. Słowem - wzięcie udziału w przedsięwzięciu, które może rozpocząć gwałtowną karierę muzyczną. Ewentualnie być jej godnym zwieńczeniem.

Jak możesz włączyć się w akcję?
- przekaż darowiznę na konto: Fundacja Świętego Mikołaja numer konta: 37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem: darowizna na pomoc psychologiczną dzieciom 
- wpłać on-line: mikolaj.org.pl/radio357
- wyślij SMS o treści POMOC na numer 7545 (każdy SMS to 6,15 zł z VAT na pomoc dzieciom. Wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu)
- weź udział w charytatywnych aukcjach na Allegro lub wystaw swój przedmiot: https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-swietego-mikolaja/cele/zbiorka-na-pomoc-psychologiczna-dla-dzieci-w-polsce-i-w-syrii
- słuchaj świątecznych licytacji w Radiu 357 w dniach: 10.12, 17.12, 23.12


PARTNERAMI KAMPANII "POSŁUCHAJ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA" SĄ: RADIO 357, AMS, ORANGE, PLUS, PLAY, T-MOBILE, HEYAH, TELEAUDIO DWA. Wszyscy operatorzy sieci komórkowych zrzekli się dochodu z SMS-ów charytatywnych i całą zebraną w ten sposób kwotę przekażą na konto akcji. Do końca grudnia nasza kampania będzie widoczna w największych miastach Polski dzięki wsparciu firmy AMS.

Regulamin świątecznej licytacji w Radiu 357 10.12.2021 r.
Regulamin swiatecznej licytacji w Radiu 357 Fundacja Swietego Mikolaja
pdf
309 KB

Przekaż darowiznę na zapewnienie pomocy psychologicznej dzieciom

Chcę podarować cegiełkę na pomoc psychologiczną dla dziecka w trudnej sytuacji
50 zł
Chcę w wyjątkowy sposób pomóc dzieciom i młodzieży w kryzysie. Przekazuję darowiznę w wysokości
357 zł
Chcę pomóc dziecku w kryzysie. Przekazuję darowiznę na godzinę terapii
150 zł
buzka 3 v6
Chcę przekazać darowiznę na pomoc dzieciom w innej kwocie, którą wpisuję poniżej
Operator płatności - Przelewy24
Pierwsza świąteczna licytacja w Radiu 357 odbędzie się za:
  • 00

  • 00

  • 00

  • 00

Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
radio357
2 v2
orange v2
play
plus
heyah
tmobile
teleaudiodwa
logo PAYTEL v2