Szkoło dołącz na dobry początek roku szkolnego

Przed nami kolejny rok szkolny. Kolejni zdolni uczniowie będą potrzebować wsparcia, aby móc rozwijać swoje talenty. Treningi sportowe, lekcje gry na gitarze, strój pływacki – nie każde zdolne dziecko stać, aby to mieć. Dzięki stypendium można to zmienić!

Przed nami kolejny rok szkolny. Kolejni zdolni uczniowie będą potrzebować wsparcia, aby móc rozwijać swoje talenty. Treningi sportowe, lekcje gry na gitarze, strój pływacki – nie każde zdolne dziecko stać, aby to mieć. Dzięki stypendium można to zmienić!

 Podaruj stypendium na dobry początek!

Program Stypendia św. Mikołaja skierowany jest do zdolnych uczniów z niezamożnych rodzin, aby tak jak ich rówieśnicy, mogli opłacić zajęcia dodatkowe, kupić sprzęt sportowy czy materiały plastyczne.  

Dzięki temu wsparciu już ponad 2 000 dzieci z całej Polski dostało szansę na lepszą przyszłość i łatwiejszy start w dorosłe życie.

500 plus 500

Fundacja Świętego Mikołaja chce rozwijać program i zachęca szkoły do włączenia się w akcję Na dobry początek! Dlatego w ramach akcji do każdego 500 zł, które zostaną wpłacone na wybraną szkołę w programie Stypendia św. Mikołaja od 4 do 18 września 2017 roku, fundacja dodaje kolejne 500 zł.

Trzeba sobie pomagać. Chciałbym namówić kilka osób, aby wsparli ideę stypendiów i przyłączyli się do niej. Warto uświadomić sobie, że w Polsce mieszka bardzo dużo dzieci, żyjących na skraju ubóstwa oraz to, że życie w naszym kraju nie kręci się tylko wokół Warszawy i kilku innych dużych miast.”-  Maciej Orłoś, który wspiera program Stypendia św. Mikołaja.

Szkoły, które należą do programu mogą już dziś planować zbiórki i organizować kolejne wydarzenia. Przypominamy również, że środki zgromadzone na subkoncie do 17 września kwalifikują się do konkursu Solidarna Szkoła.  Zachęcamy więc podwójnie do organizacji pikników, festynów i innych uroczystości na rzecz Stypendiów św. Mikołaja, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Nowe szkoły, które chcą skorzystać ze stypendiów i dołączyć do akcji Na dobry początek muszą wysłać swoje zgłoszenie do 4 września, a następnie do 18 września pozyskać minimum 500 zł (zbiórka, darczyńcy) i przelać na swoje subkonto stypendialne. Cała kwota (min. 1000 zł) zostanie przekazana na roczne stypendium dla potrzebującego ucznia (wypłacane w 10 miesięcznych ratach).

Co należy zrobić, aby zdobyć środki na stypendium?

  • Do 4 września wypełnić  i wysłać formularz zgłoszeniowy na adres stypendia@mikolaj.org.pl
  • Na podstawie zgłoszenia otrzymają Państwo od fundacji umowę i własne subkonto na portalu www.stypendia.mikolaj.org.pl
  • Skan umowy podpisanej przez dyrektora szkoły należy wysłać mailem , a oryginał pocztą na adres fundacji
  • Do 18 września 2017 pozyskać minimum 500 zł (zbiórka, darczyńcy) i przelać na swoje subkonto stypendialne. Cała kwota (min. 1000 zł) zostanie przekazana na roczne stypendium dla potrzebującego ucznia (wypłacane w 10 miesięcznych ratach).

Szkoły zainteresowane przystąpieniem do programu proszone są o kontakt mailowy stypendia@mikolaj.org.pl lub pod numerem tel. 791 793 021

Więcej informacji na www.stypendia.mikolaj.org.pl

Zostań św. Mikołajem dla zdolnych dzieci z niezamożnych rodzin

face 19 v3
Na dobry początek nowego Stypendium św. Mikołaja dla zdolnego dziecka.
20 zł
face 2
Na opłacenie miesiąca zajęć dodatkowych dla jednego dziecka.
100 zł
face 20 v2
Na miesięczne Stypendium św. Mikołaja dla zdolnego dziecka z niezamożnej rodziny.
200 zł
santa 3 v3
Wpisz w pole poniżej wybraną przez siebie kwotę darowizny. Dziękujemy za Twoją hojność!
Operator płatności - Przelewy24
Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
darczyncy indywidualni v2
Program 3 PR
orange
Lapka 34
PLAY S
PLUS logo nowe2010
T Logo bez Sloganu B+M 1
2
muzeum powstania warszawskiego
bialy prostokat v2
promark serwis R
sks
IKEA
C F logo
accenture logo
kontekst hr
Logo white JPEG TAK
widoczni logo
frse v2
logo majewski v2
77production v3
ok 2x logo intersys srl san donato
logovgi
bos bank
bos fundacja
komitet pomocy dzieciom polskim
3.2 CA Together supported by CA Foundation Logo
zpapieru 01
IMAS Logo 884 456px
aria logo1
kantar
logo radio lodz
Logo Polskie Radio Olsztyn
pik