Święta bez Granic 2017. Zapraszamy na trzecią licytację

Zapraszmy do Trójki w piątek 15 grudnia od godziny 16:00 na audycję Kuby Strzyczkowskiego! Do zdobycia będą: pamiątki od zespołu Republika, zdjęcie Dalajlamy, akredytacje od skoczków narciarskich, kolacja z Piotrem Adamczykiem oraz "zestaw napadowy" od Marka Wałkuskiego!

Zapraszamy do Trójki od godziny 16:00 na audycję Kuby Strzyczkowskiego! Do zdobycia będą: pamiątki od zespołu Republika, zdjęcie Dalajlamy, akredytacje od skoczków narciarskich, kolacja z Piotrem Adamczykiem oraz "zestaw napadowy" od Marka Wałkuskiego!

DSC 0531 resized 1

WINYL Z NIEPUBLIKOWANĄ WERSJĄ UTWORU „BIAŁA FLAGA” ZESPOŁU REPUBLIKA ORAZ OPRAWIONY BANKNOT Z AUTOGRAFEM GRZEGORZA CIECHOWSKIEGO 

Unikatowy zestaw związany z zespołem Republika i jego legendarnym liderem – Grzegorzem Ciechowskim. W skład kompletu wchodzą:

- winyl wytłoczony tylko w jednym egzemplarzu, zawierający nigdy wcześniej niepublikowaną wersję „Białej flagi”!!! Druga piosenka na płycie to „Mamona”. Oba utwory zostały zarejestrowane w Trójce podczas koncertu z okazji 1000. wydania Listy Przebojów PR3.

Płyta winylowa została wytłoczona dzięki uprzejmości firmy Repliq Media Sp. z o.o.

 - efektownie oprawiony banknot z autografem Grzegorza Ciechowskiego. Banknot to fałszywa studolarówka, ale najcenniejszy jest tu podpis lidera Republiki. Wraz z innymi „fałszywkami” wzięła udział w teledysku do piosenki „Mamona”.

- album ze zdjęciami Grzegorza Ciechowskiego i zespołu, autorstwa Andrzeja Świetlika i z jego autografem.

- kopia rękopisu tekstu utworu „Republika Marzeń” autorstwa Grzegorza Ciechowskiego.

SPECJALNY ZESTAW OD ZŁOTEJ DRUŻYNY SKOCZKÓW NARCIARSKICH

Sezon 2016/2017 w skokach narciarskich należał do polskiej drużyny. Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła i Dawid Kubacki zdobyli złote medale Mistrzostw Świata, które rozgrywane były na początku marca tego roku w Lahti w Finlandii. To pierwszy taki sukces naszej drużyny skoczków w historii! Oprócz tego, Stoch i spółka zdobyli – także po raz pierwszy – Puchar Narodów, czyli wygrali klasyfikację drużynową Pucharu Świata, nie schodząc ani razu z podium podczas zawodów drużynowych tego cyklu.

Na licytacji w Trójce zestaw akredytacji zawodniczych wraz z autografami poszczególnych skoczków z zawodów inauguracyjnych Pucharu Świata w sezonie 2017/2018 (zawody odbyły się w Wiśle Malince w październiku tego roku).

Jesienią 2013 roku w Warszawie odbył się XIII Światowy Szczyt Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło duchowego przywódcy Tybetańczyków – Tenzina Gjaco, czyli XIV Dalajlamy. Jeden z najbardziej znanych polskich fotografów Jacek Poremba miał okazję sportretować Dalajlamę. Fotografia trafiła na wystawę „Nobliści” autorstwa Poremby w Galerii Kordegarda, a teraz odbitka przygotowana specjalnie z myślą o Trójkowej licytacji trafi do Słuchacza albo Słuchaczki, którzy już w najbliższy piątek zaoferują największą kwotę. Trzy lata temu podczas otwarcia wystawy autor tak opisywał okoliczności jej powstawania (wypowiedź dla Polskiej Agencji Prasowej):

"To, co robię od paru lat - fotografowanie ludzi na czarnym tle - pasuje do takich osobistości. Dzięki czarnemu tłu, skupiamy się na emocjach, na energii, która w tych twarzach jest". Ci, którzy widzieli zdjęcie, przyznają, że tę energię da się wręcz odczuć.

KOLACJA Z PIOTREM ADAMCZYKIEM

Piotr Adamczyk to aktor o wielkim potencjale zarówno komediowym, jak i dramatycznym. Był już Karolem Wojtyłą (i Janem Pawłem II), Fryderykiem Chopinem, Hermannem Brunnerem – to w rolach filmowych, a ostatnio także - na antenie Trójki - Witoldem Gombrowiczem. Na licytacji w Trójce możliwość wylicytowania – zakładamy, że bardzo udanego – wieczoru z kolacją w towarzystwie aktora. Termin do ustalenia.  

ZESTAW „NAPADOWY”, CZYLI WIEZIĘNNE PASIAKI ORAZ KSIĄŻKA „TO JEST NAPAD!” Z AUTOGRAFAMI MARKA WAŁKUSKIEGO I KUBY STRZYCZKOWSKIEGO

Duet Strzyczkowski-Wałkuski jest dobrze znany słuchaczom popołudniowej audycji „Zapraszamy do Trójki”. Co tydzień w piątek przed g. 17 dziennikarze rozmawiają o bieżących wydarzeniach w Stanach Zjednoczonych, nie szczędząc słuchaczom błyskotliwych dowcipów, a sobie nawzajem - inteligentnych złośliwości. Tematem, który zawsze pojawia się podczas łączenia Warszawa-Waszyngton są napady na bank. Od słowa do słowa, powstała książka, trzecia już związana z pobytem Marka Wałkuskiego w USA, tym razem w całości poświęcona tej tematyce (wiele mówiący tytuł „To jest napad! czyli nieznany kawałek Ameryki”).

Będziemy mieli dla Państwa także małą niespodziankę od Świętego Mikołaja… 

Pomagaj z nami:
- wyślij SMS o treści POMOC na numer 7545 (koszt 5 zł plus VAT), wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu
- przekaż darowiznę na numer konta: Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem „Aleppo”
- wpłać darowiznę on-line

Dziękujemy operatorom sieci: Orange, PLAY, T-mobile, Heyah i Plus GSM za charytatywne wsparcie i przekazanie całkowitego dochodu na rzecz tej akcji.

Pomóż dzieciom z Aleppo wrócić do szkoły

head2 v2
Miesięczne czesne w szkole dla jednego dziecka.
40 zł
head3 v3
Wyprawka szkolna dla jednego dziecka.
100 zł
face 4 v3
Miesięczne stypendium dla studenta/studentki z Aleppo.
200 zł
Wpisz w pole poniżej wybraną przez siebie kwotę darowizny.
Operator płatności - Przelewy24
Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
darczyncy indywidualni v2
Program 3 PR
dar serca wersja podstawowa
LOGOTYPY POWER v2
Fundacja ARP rgb v2
orange
Lapka 34
tvp info male
PLAY S
PLUS logo nowe2010
T Logo bez Sloganu B+M 1
2
muzeum powstania warszawskiego
dar serca wersja podstawowa v2
Fundacja ARP rgb
frse v2
LOGO LIBRUS poziome duze v2
bialy prostokat v2
sks
promark serwis R
KMS logoOpt
logo sage
accenture logo
kontekst hr
kantar
ok 2x logo intersys srl san donato
Logo white JPEG TAK
widoczni logo
IKEA
C F logo
77production v3
zpapieru 01
aria logo1
logovgi
bos bank
bos fundacja
komitet pomocy dzieciom polskim
3.2 CA Together supported by CA Foundation Logo
IMAS Logo 884 456px
logo majewski v2
logo radio lodz
Logo Polskie Radio Olsztyn
pik