Wyślij SMS o treści POMOC pod numer 7545 i pomóż dzieciom, które pandemia pozbawiła dostępu do szkoły

Jednym z największych problemów przy nauce zdalnej jest brak komputera i Internetu - dzieci pozbawione takiego sprzętu nie mają jak się uczyć. Z danych GUS wynika, że aż 330 tys. dzieci w ogóle nie ma takiego urządzenia, a kolejne 1,3 mln musi dzielić je z innymi domownikami. Chcemy im pomóc.

Rozpoczynamy wielką grudniową zbiórkę na pomoc dzieciom, które nie mają komputera do nauki. Całą zebraną kwotę przeznaczymy na zakup laptopów z oprogramowaniem, które otrzymają najbardziej potrzebujący uczniowie.

W ramach akcji wraz operatorami największych sieci komórkowych w Polsce: Orange, Plus, PLAY i T-mobile uruchomiliśmy specjalny numer SMS, poprzez który można przekazywać darowizny. Wystarczy wysłać SMS o treści POMOC pod numer 7545, by przekazać 5 złotych na zakup komputera dla dziecka w trudnej sytuacji. Wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu. Integratorem akcji jest Teleaudio DWA. Koszt jednego SMS-a to 5 zł + VAT.

dziewczynka na www

Jak możesz pomóc?
- wyślij SMS o treści POMOC pod numer 7545
- przekaż darowiznę on-line poprzez naszą stronę lub wykonaj tradycyjny przelew na konto: Fundacja Świętego Mikołaja nr konta 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna na komputer dla dziecka w trudnej sytuacji

Partnerem akcji jest Radio 357 i AMS.

Przekaż darowiznę na komputer do nauki dla dziecka w trudnej sytuacji

To piękny początek zbiórki na kolejny komputer do nauki - dziękujemy za pomoc
35 zł
Będziemy mogli podarować dziecku komputer z oprogramowaniem do zdalnych lekcji
2357 zł
To wspaniała kwota - wystarczy kilka takich wpłat i kolejne dziecko otrzyma komputer
357 zł
Operator płatności - Przelewy24
Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
2 v2
radio357
orange v2
play
plus
heyah
tmobile
teleaudiodwa
Logo wp