Podwójna szansa na Stypendium św. Mikołaja jeszcze do 25 czerwca.

Wiosną Stypendia Rosną - trwa kolejna edycja akcji Fundacji Świętego Mikołaja. Każda szkoła, która włączy się w akcję może pomóc swoim zdolnym uczniom w zdobyciu rocznego stypendium. Akcja Wiosną Stypendia Rosną potrwa od 21 marca do 25 czerwca 2018.

W ramach akcji Fundacja Świętego Mikołaja zachęca szkoły do organizowania zbiórek i kiermaszy na cele stypendialne oferując w zamian dodatkowe wsparcie dla uczniów. Fundacja podwaja wszystkie zebrane przez szkołę środki (min. 500 zł) w okresie od 21 marca do 25 czerwca 2018 r.

IMG 9887klementowice

Dodatkowo każda nowa szkoła, która zgłosi się do programu stypendialnego fundacji w tym okresie i zbierze min. 500 zł w czasie akcji Wiosną Stypendia Rosną, otrzyma premię w wysokości 500 zł na stypendia dla uczniów.

„Wierzymy, że jedynym trwałym modelem programu stypendialnego jest taki, w którym szkoła i lokalna społeczność bierze odpowiedzialność za swoich uczniów i buduje mechanizmy solidarności ze zdolnymi, ambitnymi i zaangażowanymi uczniami potrzebującymi wsparcia. Taki właśnie model programu stypendialnego prowadzi nasza Fundacja.” – mówi Joanna Wojdowska, koordynatorka programu Stypendia św. Mikołaja.

Stypendia św. Mikołaja działają już od ośmiu lat. Z programu skorzystało dotychczas prawie 2 300 dzieci z całej Polski. Tylko w zeszłym roku fundacja ufundowała 198 rocznych stypendiów.

„Wierzę, że pomoc finansowa zdolnym uczniom zawsze się opłaci i przyniesie korzyści w przyszłości. Jeśli chcemy na starość żyć w kraju rządzonym przez światłych ludzi i takich samych spotykać na ulicach zainwestujmy w nich już dziś.” – mówi aktor Cezary Żak, który wspiera ideę programu Stypendia św. Mikołaja.

Szkoły zainteresowane przystąpieniem do programu zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.stypendia.mikolaj.org.pl i zachęcamy do kontaktu z koordynatorem programu: Joanna Wojdowska, joanna.wojdowska@mikolaj.org.pl, tel. 791 793 021.

Zostań św. Mikołajem dla zdolnych dzieci z niezamożnych rodzin

face 19 v3
Na dobry początek nowego Stypendium św. Mikołaja dla zdolnego dziecka.
20 zł
face 2
Na opłacenie miesiąca zajęć dodatkowych dla jednego dziecka.
100 zł
face 20 v2
Na miesięczne Stypendium św. Mikołaja dla zdolnego dziecka z niezamożnej rodziny.
200 zł
santa 3 v3
Wpisz w pole poniżej wybraną przez siebie kwotę darowizny. Dziękujemy za Twoją hojność!
Operator płatności - Przelewy24
Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
darczyncy indywidualni v2
Program 3 PR
orange
Lapka 34
PLAY S
PLUS logo nowe2010
T Logo bez Sloganu B+M 1
2
muzeum powstania warszawskiego
bialy prostokat v2
promark serwis R
sks
IKEA
C F logo
accenture logo
kontekst hr
Logo white JPEG TAK
widoczni logo
frse v2
logo majewski v2
77production v3
ok 2x logo intersys srl san donato
logovgi
bos bank
bos fundacja
komitet pomocy dzieciom polskim
3.2 CA Together supported by CA Foundation Logo
zpapieru 01
IMAS Logo 884 456px
aria logo1
kantar
logo radio lodz
pik