Oto ekipa tutorska naszej Akademii Liderów!

Akademia Liderów Fundacji Świętego Mikołaja oficjalnie startuje już za niecałe trzy tygodnie. Prace nad przygotowaniem programu powoli zmierzają ku końcowi.
Poznajcie naszych wspaniałych tutorów. To oni będą czuwali nad realizacją projektów, będą mentorami i zapewne nieocenionym wsparciem.

Dorota Piskorska, Kierownik, tutor Akademii
Psycholożka (UŁ), socjoterapeutka, terapeutka zajęciowa,  producentka teatralna. Od lat związana z działalnością w organizacji pozarządowych, wychowawca w Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej dla dzieci w wieku szkolnym działającej przy Stowarzyszeniu PAW. Trenerka i tutorka, która wiedzę teoretyczną weryfikowała w praktyce włączając się w realizację licznych projektów społecznych skierowanych do młodzieży. Doświadczony foundraiser, organizator akcji charytatywnych.

Bartosz Fingas, tutor i trener Akademii
Skończył historię nauczycielską oraz filozofię w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, obecnie przygotowuje pracę doktorską na Uniwersytecie Warszawskim. Redaktor i współautor książki „Tutoring. Teoria, praktyka, studia przypadków”. Współautor publikacji i materiałów szkoleniowych przygotowanych w ramach projektów: „Nowoczesny Wykładowca – Tutor i Coach” oraz „Mentoring dla nauczycieli”, a także autor kilku artykułów na temat tutoringu. Przygotowuje doktorat dotyczący filozoficznych aspektów rozwoju osobistego.

Monika Baryłka, tutor Akademii
Psycholog, trenerka umiejętności psychospołecznych i coach (ICF). Absolwentka KUL, Collegium Civitas, Szkoły Trenerów Baza oraz kursu doskonalącego dla doświadczonych trenerów Grupy TROP. Przez wiele lat zaangażowana w projekty fundacyjne nacelowane na rozwój osobisty.

Krzysztof Słaboń, tutor i trener Akademii
Prezes Stowarzyszenia Lokalnych Ośrodków Twórczych, wieloletni dyrektor programowy Slot Art Festival, członek Rady Fundacji Koalicja Sprawiedliwego Handlu. Fascynuje go budowanie wartościowych projektów oraz efektywnych struktur opartych na autentycznym zaangażowaniu i współpracy.
Krzysztof ma bardzo duże doświadczenie zarówno w pracy z młodymi ludźmi nad projektami w tzw. trzecim sektorze, jak i we współpracy z samorządami, sponsorami, itd.

Joanna Gardynik, tutor Akademii
Psycholog, mentor, trener edukacji spersonalizowanej oraz trenerem umiejętności komunikacyjnych. Jest również superwizorem tutorów w programach, realizujemy w Collegium Wratislaviense.

Zostań św. Mikołajem dla naszych podopiecznych

face 33
Dzięki Twojemu wspraciu będziemy mogli pomóc kolejnym dzieciom.
50 zł
face 7 v2
Na wyjazd szkoleniowy dla aktywnej społecznie młodzieży w ramach Akademii Liderów.
100 zł
face 31 v2
Miesięczne stypendium św.Mikołaja dla zdolnego dziecka z niezamożnej rodziny.
200 zł
santa 3 v2
Wpisz w pole poniżej wybraną przez siebie kwotę darowizny. Dziękujemy za Twoją hojność!
Operator płatności - Przelewy24
Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
darczyncy indywidualni v2
Program 3 PR
dar serca wersja podstawowa
LOGOTYPY POWER v2
Fundacja ARP rgb v2
orange
Lapka 34
PARP Grupa PFR logo RGB male
PLAY S
PLUS logo nowe2010
tvp info male
T Logo bez Sloganu B+M 1
2
Wargacka Sonia Colouredlogo 07
muzeum powstania warszawskiego
dar serca wersja podstawowa v2
Fundacja ARP rgb
frse v2
LOGO LIBRUS poziome duze v2
bialy prostokat v2
sks
promark serwis R
KMS logoOpt
logo sage
accenture logo
kontekst hr
kantar
ok 2x logo intersys srl san donato
Logo white JPEG TAK
widoczni logo
IKEA
C F logo
77production v3
zpapieru 01
aria logo1
logovgi
bos bank
bos fundacja
komitet pomocy dzieciom polskim
3.2 CA Together supported by CA Foundation Logo
IMAS Logo 884 456px
logo majewski v2
logo radio lodz
Logo Polskie Radio Olsztyn
pik