Finał Akademii Liderów: Rejs na Pogorii już 22 stycznia

Dzięki wsparciu i zaproszeniu Sail Training Association Poland, armatora żaglowca Pogoria, nasi Liderzy podsumują swoje osiągnięcia podczas rejsu po Morzu Śródziemnym.

Pięć miesięcy minęło błyskawicznie! Już dosłownie za parę chwil uroczyste zakończenie pierwszej edycji Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja. Dzięki wsparciu i zaproszeniu Sail Training Association Poland, nasi Liderzy podsumują swoje osiągnięcia podczas tygodniowego rejsu Pogorią po Morzu Śródziemnym. Grupa ponad trzydziestu młodych osób z całej Polski, która została wybrana do udziału w Akademii zaprezentuje wyniki projektów, które zaplanowali i zrealizowali dla społeczności w swojej okolicy.  Dowiemy się co im się udało, a co było dla nich największym wyzwaniem. Dzięki obecności tutorów, rejs stanie się doskonałą okazją do wyciągnięcia wniosków i zaplanowania przyszłości.  Akademia Liderów Fundacji Świętego Mikołaja jest inicjatywą skierowaną do młodzieży w wieku 16-19 lat, która ma predyspozycje liderskie, chce inspirować innych do działania by zmieniać otoczenie na lepsze. Na udział w pierwszej edycji projektu mieli szansę uczniowie z dobrą średnią ocen, przede wszystkim jednak angażujący się w różne projekty w szkole i poza nią. Akademia to też miejsce dla osób o ambicjach politycznych i planujących działalność samorządową.  Akademia to wyjątkowy projekt, miejsce dla młodych osób, które mają silne zacięcie społecznikowskie, otwarte głowy i chęci do pracy. Podczas tygodniowego wyjazdu letniego uczestnicy Akademii przeszli trening z metody prowadzenia projektów według profesjonalnych standardów. Wzięli udział w debatach na temat społeczeństwa obywatelskiego i filozofii politycznej. Poznali ludzi sukcesu w biznesie i kulturze, a także filozofów polityki, historii idei.  Sponsorem Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja jest Bank Zachodni WBK.

Pięć miesięcy minęło błyskawicznie! Już dosłownie za parę chwil uroczyste zakończenie pierwszej edycji Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja. Dzięki wsparciu i zaproszeniu Sail Training Association Poland, nasi Liderzy podsumują swoje osiągnięcia podczas tygodniowego rejsu Pogorią po Morzu Śródziemnym.

Grupa ponad trzydziestu młodych osób z całej Polski, która została wybrana do udziału w Akademii zaprezentuje wyniki projektów, które zaplanowali i zrealizowali dla społeczności w swojej okolicy.  Dowiemy się co im się udało, a co było dla nich największym wyzwaniem. Dzięki obecności tutorów, rejs stanie się doskonałą okazją do wyciągnięcia wniosków i zaplanowania przyszłości. 

Akademia Liderów Fundacji Świętego Mikołaja jest inicjatywą skierowaną do młodzieży w wieku 16-19 lat, która ma predyspozycje liderskie, chce inspirować innych do działania by zmieniać otoczenie na lepsze. Na udział w pierwszej edycji projektu mieli szansę uczniowie z dobrą średnią ocen, przede wszystkim jednak angażujący się w różne projekty w szkole i poza nią. Akademia to też miejsce dla osób o ambicjach politycznych i planujących działalność samorządową. 

Akademia to wyjątkowy projekt, miejsce dla młodych osób, które mają silne zacięcie społecznikowskie, otwarte głowy i chęci do pracy. Podczas tygodniowego wyjazdu letniego uczestnicy Akademii przeszli trening z metody prowadzenia projektów według profesjonalnych standardów. Wzięli udział w debatach na temat społeczeństwa obywatelskiego i filozofii politycznej. Poznali ludzi sukcesu w biznesie i kulturze, a także filozofów polityki, historii idei. 

Sponsorem Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja jest Bank Zachodni WBK. Więcej informacji na temat Akademii można znaleźć na stronie  href="http://www.mikolaj.org.pl/Akademia"  i na FB  href="http://www.facebook.com/AkademiaFSM". Sponsorem Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja jest Bank Zachodni WBK. Bank Zachodni WBK to trzecia siła sektora bankowego w Polsce. Coraz silniejszą pozycję zawdzięcza dynamicznemu rozwojowi, dobrym produktom, innowacyjności, konsekwentnemu budowaniu marki i dążeniu do perfekcji w relacjach z klientami. W swoich działaniach promuje jednak nie tylko te projekty, które wspierają działalność biznesową. Kierując się szeroko pojętym interesem wspólnym wspiera lokalne społeczności, środowisko naturalne, działa na rzecz polskiej edukacji, kultury oraz dziedzictwa narodowego. Na 53 polskich uczelniach Bank prowadzi program Santander Universidades, polegający na współpracy z uczelniami, inwestując tym samym w rozwój świadomego i wyedukowanego społeczeństwa. W 2015 roku został Mecenasem XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Akademia Liderów Fundacji Świętego Mikołaja otrzymała patronat honorowy Ministra Edukacji Narodowej. 

Potrzebujemy Twojego wsparcia, żeby móc nadal działać i pomagać! Przekaż 1% podatku Fundacji Świętego Mikołaja - wpisz w odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym nasz KRS 0000126602 lub pobierz nasz bezpłatny program do rozliczeń PIT ze strony pit2015.mikolaj.org.pl

Dziękujemy, że możemy na Ciebie liczyć!

Zostań św. Mikołajem dla naszych podopiecznych

face 33
Dzięki Twojemu wspraciu będziemy mogli pomóc kolejnym dzieciom.
50 zł
face 7 v2
Na wyjazd szkoleniowy dla aktywnej społecznie młodzieży w ramach Akademii Liderów.
100 zł
face 31 v2
Miesięczne stypendium św.Mikołaja dla zdolnego dziecka z niezamożnej rodziny.
200 zł
santa 3 v2
Wpisz w pole poniżej wybraną przez siebie kwotę darowizny. Dziękujemy za Twoją hojność!
Operator płatności - Przelewy24
Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
darczyncy indywidualni v2
Program 3 PR
dar serca wersja podstawowa
LOGOTYPY POWER v2
Fundacja ARP rgb v2
orange
Lapka 34
PARP Grupa PFR logo RGB male
PLAY S
PLUS logo nowe2010
tvp info male
T Logo bez Sloganu B+M 1
2
Wargacka Sonia Colouredlogo 07
muzeum powstania warszawskiego
dar serca wersja podstawowa v2
Fundacja ARP rgb
frse v2
LOGO LIBRUS poziome duze v2
bialy prostokat v2
sks
promark serwis R
KMS logoOpt
logo sage
accenture logo
kontekst hr
kantar
ok 2x logo intersys srl san donato
Logo white JPEG TAK
widoczni logo
IKEA
C F logo
77production v3
zpapieru 01
aria logo1
logovgi
bos bank
bos fundacja
komitet pomocy dzieciom polskim
3.2 CA Together supported by CA Foundation Logo
IMAS Logo 884 456px
logo majewski v2
logo radio lodz
Logo Polskie Radio Olsztyn
pik