Dzień Dziecka - podaruj stypendium

Dla wielu dzieci w Polsce nadal niedoścignionym marzeniem są dodatkowe lekcje języka, wyjazd na obóz wakacyjny czy kupno potrzebnego sprzętu sportowego. Marzymy o tym, by pomóc wszystkim zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin rozwinąć skrzydła, by mogły kształcić się bez żadnych ograniczeń. Z okazji Dnia Dziecka chcemy podarować naszym podopiecznym bezcenny prezent, ale potrzebujemy do tego Państwa pomocy. Tym darem dla nich będzie szansa na lepszą przyszłość.

Drodzy Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja!

Dla wielu dzieci w Polsce nadal niedoścignionym marzeniem są dodatkowe lekcje języka, wyjazd na obóz wakacyjny czy kupno potrzebnego sprzętu sportowego. Marzymy o tym, by pomóc wszystkim zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin rozwinąć skrzydła, by mogły kształcić się bez żadnych ograniczeń.

IMG 9566ketrzyn

Nasz Święty Mikołaj pomaga dzieciom poprzez Stypendia św. Mikołaja nie tylko w grudniu, ale także przez cały rok. Z okazji Dnia Dziecka chcemy podarować naszym podopiecznym bezcenny prezent, ale potrzebujemy do tego Państwa pomocy. Tym darem dla nich będzie szansa na lepszą przyszłość. Prosimy o wpłaty na stypendia dla kolejnych zdolnych uczniów. Oni pomnożą przekazane dobro i przekażą je innym. Dziękujemy za Państwa solidarność i otwarte serca.

Wiele dzieci w Polsce nadal marzy o zwykłych rzeczach: piłce do kopania, książce do nauki i wyjeździe na szkolna wycieczkę. 
Razem możemy spełnić ich marzenia! 
Podaruj stypendium na Dzień Dziecka

Wejdź na stronę stypendium na Dzień Dziecka i przekaż darowiznę!

Fundacja Świętego Mikołaja, numer konta: BZ WBK 56 1090 0004 9149 9999 9999 9999 z dopiskiem: „darowizna na Dzień Dziecka”. Tylko dzięki Państwa hojności będziemy mogli pomóc kolejnym dzieciom. Dziękujemy.

STYPENDYŚCI ŚW. MIKOŁAJA ROK SZKOLNY 2017/2018
„Dziękuję za to, że mam możliwość pokazania innym, że warto starać się uczyć, pomagać. Jest to wyróżnienie dla mnie. Jako stypendysta powinienem pokazywać własną postawą, że należy realizować swoje marzenia i pomagać innym na tyle, ile się potrafi. Mam nadzieję, że tak jest.” – napisał Kamil, Stypendysta św. Mikołaja, uczeń piątej klasy szkoły podstawowej z województwa warmińsko-mazurskiego. Kamil i pozostałych 197 uczniów i uczennic z całej Polski, dzięki ludziom wielkiego serca, każdego miesiąca otrzymują wsparcie w postaci stypendiów. Średnie stypendium dla jednego ucznia wynosi 200 złotych miesięcznie i pozwala na opłacenie zajęć dodatkowych, nauki języka, zakupu dodatkowych książek czy sprzętu sportowego. Niektórzy nasi stypendyści odkładają comiesięczne stypendium, by móc opłacić wyjazd wakacyjny lub kupić wymarzony instrument. Dzięki naszym darczyńcom mogliśmy pomóc już tysiącom dzieci z całej Polski. Stypendia otrzymują zdolni uczniowie z niezamożnych rodzin, którzy nie tylko osiągają bardzo dobre wyniki w nauce, ale także pomagają innym. Dzięki stypendiom mogą rozwijać skrzydła, pielęgnować swoje talenty i uczyć się tego, o czym marzą. Kolejne dzieci czekają na pomoc.

4. EDYCJA AKADEMII LIDERÓW FUNDACJI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
Przed nami czwarta już edycja wyjątkowego projektu dla uczniów szkół średnich. Przez ostatnie trzy lata w ramach naszej Akademii wykształciliśmy 114 młodych liderów pochodzących z różnych miejscowości z całej Polski, którzy zmienili świat wokół siebie przeprowadzając niezwykłe projekty społeczne. W tym roku szczególnie chcemy zachęcić młodych ludzi do pielęgnowania pamięci o historii lokalnej i włączania swoich sąsiadów w projekty historyczne. Projekt jest ogólnopolski, a zgłoszenia od uczniów przyjmujemy do 3 czerwca: www.mikolaj.org.pl/akademia

Prosimy o darowizny. Fundacja Świętego Mikołaja, numer konta: BZ WBK 56 1090 0004 9149 9999 9999 9999 z dopiskiem: „darowizna na Dzień Dziecka”. Tylko dzięki Państwa otwartym sercom będziemy mogli pomóc kolejnym dzieciom. Dziękujemy za każdą wpłatę.

Podaruj stypendium ❤

Jednorazowo
Co miesiąc
zima 15 v4
Chcę podarować stypendium dziecku z niezamożnej rodziny i wpłacam
20 zł
lato 1 v5
Chcę zostać patronem rocznego stypendium dla zdolnego dziecka, więc wpłacam
2000 zł
lato 7 v5
Wpłacam na miesięczne stypendium edukacyjne dla dziecka w potrzebie w wysokości
200 zł
Operator płatności - Przelewy24
Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
darczyncy indywidualni v2
Program 3 PR
dar serca wersja podstawowa
NIW PROO v2
LOGOTYPY POWER v2
Fundacja ARP rgb v2
islogo
orange
Lapka 34
tvp info male
PLAY S
PLUS logo nowe2010
T Logo bez Sloganu B+M 1
LogoTM
2
Wargacka Sonia Colouredlogo 07
muzeum powstania warszawskiego
dar serca wersja podstawowa v2
Fundacja ARP rgb
frse v2
LOGO LIBRUS poziome duze v2
OCEN.logotyp na www
bialy prostokat v2
sks
promark serwis R
KMS logoOpt
logo sage
accenture logo
kantar
Logo white JPEG TAK
widoczni logo
IKEA
C F logo
77production v3
zpapieru 01
aria logo1
logovgi
bos bank
bos fundacja
komitet pomocy dzieciom polskim
IG logo
3.2 CA Together supported by CA Foundation Logo
IMAS Logo 884 456px
zabawki STORMER logo
logo majewski v2
dyrektor szkoly winieta
logo radio lodz
Logo Polskie Radio Olsztyn
pik
Polskie radio logo
logo v2
logo radio lublin
111 154741892710
logo PRK
banner kampus
radio centrum logo czarne 01
logo muzyczne radio