Co mówią o Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja jej absolwenci?

W Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja biorą udział najlepsi uczniowie i uczennice szkół średnich z całej Polski, którzy mają dobre wyniki w nauce i predyspozycje do bycia liderem lokalnym mimo młodego wieku. Od pierwszej edycji w 2015 roku w Akademii udział wzięło już ponad 100 uczniów i uczennic pochodzących z całej Polski. Chcemy ich wzmacniać, szkolić i inwestować w ich rozwój, żeby w przyszłości mogli zmieniać Polskę.

Poprosiliśmy uczestników czwartej edycji Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja o napisanie kilku słów o swoich wrażeniach z udziału w tym programie:

Pogoria 2019 grupowe

„Akademia Liderów daje szansę odkrywania siebie i drugiego człowieka. Dostrzeżenie jego potrzeb ale i możliwości. Przede wszystkim Akademia uczy jak na te potrzeby skutecznie i z troską odpowiedzieć. Dziękuję.”-  Sebastian Niźnik z Leżajska

„Dzięki Akademii Liderów poznałam wspaniałych ludzi. Dało mi to wiele możliwości. Pokazało mi moje słabe i mocne strony. Otworzyło na nowe rozwiązania. Doceniam szansę, którą dostałam, to ogromny prezent, bagaż zaufania, którym zostałam obdarzona. Nie jestem w stanie wyrazić swojej wdzięczności.” - Weronika Niewiadomska z Łęczycy

„Akademia Liderów nie tylko nauczyła mnie prowadzenia projektów społecznych i pokazała także, że to jak świat będzie wyglądał w przyszłości zależy tylko od nas. Akademia to szansa na zmianę siebie oraz otoczenia - mama nadzieję, że ją wykorzystam. Akademia dała mi znajomości i niezapomniane wspomnienia i wiedzę. Zmieniła również sposób postrzegania przez mnie świata. Mam nadzieję, że kontakt z fundacją nie skończy się po szkole zimowej. Dziękuję.” - Wojtek Fokczyński z Lublińca

„Dzięki Akademii Liderów poznałam wiele wartościowych ludzi, mogłam nauczyć się nowych, ciekawych rzeczy, które na pewno wykorzystam w przyszłości. Był to najpiękniejszy czas w moim życiu. Dziękuję.”-  Julia Nowak z Zawiercia

W dniach 11-20 stycznia 2019 r. najlepsi i najbardziej aktywni absolwenci wszystkich edycji Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja wzięli udział w rejsie po Morzu Śródziemnym na żaglowcu szkoleniowym "Pogoria". Oto ich wrażenia po rejsie:

„Przygoda życia – jeden z najlepszych tygodni. Nauczyłem się pokory, poznałem siebie i moje możliwości w trudnych warunkach.”

„Rejs Pogorią był dotychczas najważniejszą szkołą mojego życia, którą będę wspominała z ogromnym sentymentem. Pogoria kształtuje charakter, pomaga zacieśnić więzi, nauczyć się współpracy i tego że życie i cały świat stoi przede mną otworem.”

„Rejs pokazał mi wartość oraz piękno ludzkich relacji, a także siłę współpracy.”

Już za niecały miesiąc rozpoczniemy rekrutację do kolejnej, 5. już edycji Akademii Liderów. Więcej informacji już wkrótce na naszej stronie.

Masz pytanie? Napisz: akademia@mikolaj.org.pl

Chcesz pomóc? Przekaż darowiznę: Fundacja Świętego Mikołaja, nr konta 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem „darowizna na Akademię Liderów”.

Zostań św. Mikołajem dla naszych podopiecznych

face 33
Dzięki Twojemu wspraciu będziemy mogli pomóc kolejnym dzieciom.
50 zł
face 7 v2
Na wyjazd szkoleniowy dla aktywnej społecznie młodzieży w ramach Akademii Liderów.
100 zł
face 31 v2
Miesięczne stypendium św.Mikołaja dla zdolnego dziecka z niezamożnej rodziny.
200 zł
santa 3 v2
Wpisz w pole poniżej wybraną przez siebie kwotę darowizny. Dziękujemy za Twoją hojność!
Operator płatności - Przelewy24
Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
darczyncy indywidualni v2
Program 3 PR
dar serca wersja podstawowa
LOGOTYPY POWER v2
Fundacja ARP rgb v2
orange
Lapka 34
tvp info male
PLAY S
PLUS logo nowe2010
T Logo bez Sloganu B+M 1
2
muzeum powstania warszawskiego
dar serca wersja podstawowa v2
Fundacja ARP rgb
frse v2
LOGO LIBRUS poziome duze v2
bialy prostokat v2
sks
promark serwis R
KMS logoOpt
logo sage
accenture logo
kontekst hr
kantar
ok 2x logo intersys srl san donato
Logo white JPEG TAK
widoczni logo
IKEA
C F logo
77production v3
zpapieru 01
aria logo1
logovgi
bos bank
bos fundacja
komitet pomocy dzieciom polskim
3.2 CA Together supported by CA Foundation Logo
IMAS Logo 884 456px
logo majewski v2
logo radio lodz
Logo Polskie Radio Olsztyn
pik