198 powodów do radości

Drodzy Przyjaciele i Darczyńcy Fundacji Świętego Mikołaja pragniemy z całego serca podziękować Państwu za miniony rok i żłożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności w 2018 roku!

Drodzy Przyjaciele i Darczyńcy Fundacji Świętego Mikołaja pragniemy z całego serca podziękować Państwu za miniony rok i żłożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności w 2018 roku!

Ostrow3 1 IMG 6438

Dzięki hojności tych z Państwa, którzy przekazują darowizny na rzecz zdolnych uczniów z niezamożnych rodzin, każdego miesiąca 198 uczniów z całej Polski otrzymuje Stypendium św. Mikołaja, dzięki któremu może spełniać swoje marzenia. Stypendium to niezwykły prezent dzięki któremu dzieci i młodzież mogą rozwijać się i dostać szansę na lepszą przyszłość! 

Dzięki wpłatom z dopiskiem „Aleppo” będziemy mogli pomóc dzieciom z Aleppo w powrocie do szkoły, o której te dzieci marzą i bardzo na to czekają! Zbiórkę na rzecz dzieci z Aleppo prowadzimy do końca stycznia. Wtedy okaże się jaką ostateczną kwotą dysponujemy i jak wiele możemy zrobić. Już dziś obiecuję Państwu, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najwięcej dzieci otrzymało mądrą, długofalową pomoc, która pozwoli im odzyskać stracone przez wojnę dzieciństwo. Serdecznie Państwu dziękujemy za tę pomoc.

W 2017 roku wypuściliśmy w świat także naszych niezwykłych młodych liderów – absolwentów Trzeciej Edycji Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja. 30 młodych ludzi z miast, miasteczek i wsi rozrzuconych po całej Polsce, którzy zgłosili się do nas z pomysłem na lokalny projekt, po odbytym szkoleniu w ramach Akademii zrealizowali go angażując starszych i młodszych wolontariuszy ze swoich społeczności lokalnych. Powstały niezwykłe inicjatywy, a 30 młodych liderów uzyskało niezwykłą wiedzę i doświadczenie w tym, jak zmieniać świat wokół siebie i angażować do tego innych. Dziękuję tym z Państwa, którzy przekazali w tym roku darowizny na Akademię Liderów Fundacji Świętego Mikołaja!

Przed nami 2018 rok. Marzymy o tym, by spełniać marzenia kolejnych dzieci i młodych ludzi. Wierzymy, że mądre pomaganie ma sens, a dzieci są przyszłością naszego świata. Życzę Państwu powracającego dobra, radości z każdego sukcesu i wspaniałych przyjaciół. Niech Państwa cele i plany na 2018 doczekają się spełnienia!

Jesteśmy zaszczyceni tym, że właśnie z nami chcecie Państwo zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy!

Zostań św. Mikołajem dla naszych podopiecznych

face 33
Dzięki Twojemu wspraciu będziemy mogli pomóc kolejnym dzieciom.
50 zł
face 7 v2
Na wyjazd szkoleniowy dla aktywnej społecznie młodzieży w ramach Akademii Liderów.
100 zł
face 31 v2
Miesięczne stypendium św.Mikołaja dla zdolnego dziecka z niezamożnej rodziny.
200 zł
santa 3 v2
Wpisz w pole poniżej wybraną przez siebie kwotę darowizny. Dziękujemy za Twoją hojność!
Operator płatności - Przelewy24
Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
darczyncy indywidualni v2
Program 3 PR
LOGOTYPY POWER v2
orange
Lapka 34
PLAY S
PLUS logo nowe2010
T Logo bez Sloganu B+M 1
2
muzeum powstania warszawskiego
bialy prostokat v2
frse v2
sks
promark serwis R
KMS logoOpt
accenture logo
kontekst hr
kantar
ok 2x logo intersys srl san donato
Logo white JPEG TAK
widoczni logo
IKEA
C F logo
77production v3
zpapieru 01
aria logo1
logovgi
bos bank
bos fundacja
komitet pomocy dzieciom polskim
3.2 CA Together supported by CA Foundation Logo
IMAS Logo 884 456px
logo majewski v2
logo radio lodz
Logo Polskie Radio Olsztyn
pik