100 laptopów dla uczniów z niezamożnych rodzin od firmy IG w ramach walki ze skutkami COVID-19

Kiedy wiosną szkoły zamknęły się z powodu wybuchu pandemii koronawirusa, wiele dzieci z niezamożnych rodzin z dnia na dzień straciło kontakt z nauczycielami. Brak komputera i łącza internetowego uniemożliwiał im naukę. Od początku pandemii cały zespół naszej fundacji prowadzi intensywne działania na rzecz pomocy dzieciom zagrożonym wykluczeniem edukacyjnym. Dzięki wsparciu firmy IG 100 laptopów z oprogramowaniem trafi do najbardziej potrzebujących uczniów w ramach walki ze skutkami COVID-19.

Skala potrzeb jest ogromna. Co miesiąc pomagamy 250 dzieciom z całej Polski przekazując im Stypendium św. Mikołaja. Dzięki temu dzieci mogą opłacić zajęcia dodatkowe, a także w razie potrzeby kupić niezbędny sprzęt do zdalnej nauki, taki jak komputer czy drukarka. Dodatkowo dzięki współpracy z firmą IG, która przeznaczyła środki na przeciwdziałanie wykluczeniu edukacyjnemu w związku ze skutkami COVID-19, właśnie kupiliśmy 100 laptopów z oprogramowaniem dla uczniów z niezamożnych rodzin.

Laptopy otrzyma setka dzieci z miejscowości rozsianych po całej Polsce: z Bań Mazurskich, z Birczy, z Bydgoszczy, z Ciechanowca, z Czarnej, z Czartajewa, z Dębicy, z Elbląga, z Ełku, z Gostynina, z Huty Komorowskiej, z Klementowic, z Konina, z Końskich, z Kożuchowa, z Krasnobrodzia, z Krościenka n. Dunajcem, z Kruszewca, z Lipna, z Lubaczowa, z Lublińca, z Lubrańca Marysina, z Łodzi, z Moderówki, z Olsztynka, z Opoczna, z Ostrowi Mazowieckiej, z Ostrowa Wielkopolskiego, z Połańca, z Puław, z Purdy, z Raciborza, z Radziejowic, z Rucianego-Nidy, z Rud, z Sanoka, z Sieczychów, ze Słupcy, ze Stadnickiej Woli, z Trzemeszna, z Ustrzyk Dolnych, z Warszkowa, z Włodawy, z Wojewodzina i ze Zduńskiej Woli.

020A2400

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć najbardziej potrzebujących. To kolejny projekt zrealizowany razem z Fundacją Świętego Mikołaja. Edukacja jest krytycznym elementem rozwoju każdego młodego człowieka. Podczas pandemii COVID-19 wiele dzieci napotkało na utrudnienia z dostępem do nauki ze względu na brak komputera. W IG od wielu lat wspieramy rozwój talentów i angażujemy się w wyrównywanie szans w ramach naszego globalnego programu Brighter Future. - Tomasz Horaček, Dyrektor Zarządzający grupy IG w Polsce. 

IG Group to działająca od 46 lat międzynarodowa firma z branży fin-tech. Spółka jest notowana na giełdzie w Londynie i wchodzi w skład indexu FTSE 250.  Obecnie IG udostępnia swoim klientom wielokrotnie nagradzane platformy handlowe i aplikacje mobilne. Inwestorzy detaliczni i instytucjonalni maja znakomity dostęp do ponad 17 000 rynków finansowych, miedzy innymi rynku forex, indeksów, krypto walut, surowców i towarów oraz akcji. Główna siedziba IG znajduje się w Londynie, dodatkowo firma posiada swoje biura w 17 krajach rozproszonych na 5 kontynentach. Polski oddział firmy działa w Krakowie od 2015 roku i zatrudnia ponad 400 specjalistów.

Dziękujemy za pomoc!

Podaruj stypendium ❤

Jednorazowo
Co miesiąc
zima 15 v4
Chcę podarować stypendium dziecku z niezamożnej rodziny i wpłacam
20 zł
lato 1 v5
Chcę zostać patronem rocznego stypendium dla zdolnego dziecka, więc wpłacam
2000 zł
lato 7 v5
Wpłacam na miesięczne stypendium edukacyjne dla dziecka w potrzebie w wysokości
200 zł
Operator płatności - Przelewy24
Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
darczyncy indywidualni v2
Program 3 PR
dar serca wersja podstawowa
NIW PROO v2
LOGOTYPY POWER v2
Fundacja ARP rgb v2
logotypMSZ A kolor
logo IG
islogo
tvp info male
orange
Lapka 34
PLAY S
LogoTM
PLUS logo nowe2010
Wargacka Sonia Colouredlogo 07
T Logo bez Sloganu B+M 1
2
muzeum powstania warszawskiego
dar serca wersja podstawowa v2
Fundacja ARP rgb
frse v2
LOGO LIBRUS poziome duze v2
OCEN.logotyp na www
bialy prostokat v2
sks
promark serwis R
KMS logoOpt
logo sage
accenture logo
AMS RED
kantar
Logo white JPEG TAK
widoczni logo
IKEA
C F logo
77production v3
zpapieru 01
aria logo1
logovgi
bos bank
bos fundacja
komitet pomocy dzieciom polskim
Brewa logotyp
Filia czarny 300
literatura logo
IMAS Logo 884 456px
3.2 CA Together supported by CA Foundation Logo
zabawki STORMER logo
logo majewski v2
dyrektor szkoly winieta
Polskie radio logo
logo radio lodz
Logo Polskie Radio Olsztyn
pik
logo radio lublin
logo radio rzeszow
111 154741892710
logo radio new
logo v2
logo PRK
Radio Szczecin logotyp
banner kampus
radio centrum logo czarne 01
logo muzyczne radio