To tylko 1% - a znaczy tak wiele ❤

Fundacja Świętego Mikołaja
KRS 0000 126 602

Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom w Polsce, w Aleppo w Syrii i w Mariupolu na Ukrainie


Dziękujemy, że jesteś z nami. Specjalnie dla wszystkich ludzi wielkiego serca udostępniamy bezpłatną możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy program, w którym możesz rozliczyć podatek szybko i sprawnie, który wskaże i podpowie ci każdy kolejny krok. "PITax.pl Łatwe podatki" obsługuje miliony zadowolonych podatników. Zapraszamy do skorzystania. Dziękujemy, że możemy na ciebie liczyć ❤

 

UPobierz pit button


Potrzebujesz pomocy przy rozliczeniu PIT?

 Pomoc techniczna "PITax.pl Łatwe podatki": tel. +48 534 305 040 od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00.

Pomagamy naszym darczyńcom i osobom, które chciałyby nas wesprzeć w wypełnianiu bardziej skomplikowanych zeznań, prosząc o przekazanie w zamian 1% podatku na naszą rzecz. Osoby, które chcą skorzystać z darmowej pomocy w wypełnianiu PIT prosimy o wiadomość na adres: mikolaj@mikolaj.org.pl Odpowiemy jak najszybciej.

 

Jak wykorzystamy twój 1% podatku?

Dzięki środkom z 1% będziemy mogli nieprzerwanie pomagać dzieciom i młodzieży w Polsce, w Aleppo i na Ukrainie oraz prowadzić działalność kulturalną i wydawniczą. Pomagamy dzieciom i młodzieży w ramach Stypendiów św. Mikołaja i Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja. Obejmujemy swoim wsparciem także dzieci ze zniszczonego wojną Aleppo oraz dzieci ze wschodu Ukrainy. Pomagamy dzieciom w potrzebie nieprzerwanie, przez cały rok. 

Przekaż 1% podatku Fundacji Świętego Mikołaja
 KRS 0000 126 602

 

Dzięki tobie będziemy mogli pomóc kolejnemu dziecku

 

UPobierz pit button