Witaj na stronie akcji Studenci CharytAktywnie

Cześć, to my, pomysłodawcy akcji Studenci CharytAktywnie: Joanna Pasternak, Krzysztof Major, Maciej Dyga, Artur Brocki i Łukasz Piotrowski.

Jesteśmy paczką studentów z Wrocławia, a prywatnie miłośnikami gór i wszystkiego, co z nimi związane. Postanowiliśmy wykorzystać naszą pasję, aby pomagać innym i tak oto zrodził się pomysł zorganizowania ekstremalnego marszu, którego celem jest zebranie środków na pomoc dzieciom. Cała kwota zostanie przeznaczona na program stypendialny dla dzieci z niezamożnych rodzin z Polski i z Ukrainy, który prowadzi Fundacja Świętego Mikołaja.

Jaki mamy plan?

Chcemy przejść szlak Tarnów - Wielki Rogacz o długości 184 km i sumie przewyższeń ok. 8000 m w czasie 4 dni. Wystartujemy 2-go grudnia, a zakończymy nasz marsz w nocy 5/6 grudnia, w Mikołajki. Mamy doświadczenie w pokonywaniu długodystansowych tras. Na swoim koncie mamy m.in. bieg "Setka Komandosa", "Bieg Morskiego Komandosa", "Maraton Komandosa", Mały Szlak Beskidzki oraz wiele innych zawodów długodystansowych.

Dołącz do nas i pomnóż nasze kilometry wpłacając cegiełkę na stypendium dla dzieci w potrzebie.

Już zebraliśmy
4560
Darczyńców
132

Przekaż cegiełkę na pomoc dzieciom w ramach naszej akcji. Każda wpłata dodaje nam energii do pokonywania kolejnych kilometrów :)

face 13 v2
Dokładam cegiełkę w wysokości 5 złotych na stypendium dla dziecka w potrzebie. Powodzenia w marszu!
5
Dokładam cegiełkę w wysokości 10 złotych na stypendium dla dziecka w potrzebie. Trzymam za Was kciuki!
10
face 33 v4
Dokładam cegiełkę w wysokości 25 złotych na stypendium dla dziecka w potrzebie. Jestem z Wami, dacie radę!
25
Bardzo Wam kibicuję i dokładam cegiełkę w innej kwocie na stypendium dla dziecka w potrzebie, którą wpisuję samodzielnie poniżej:
Operator płatności - Przelewy24 Operator płatności - PayPal