Zostań Świętym Mikołajem dla dziecka w potrzebie i przekaż darowiznę pod choinkę ❤

Do kogo trafi Twoja pomoc?

Dzięki osobom wielkiego serca przez okrągły rok Fundacja Świętego Mikołaja pomaga setkom dzieci w trudnej sytuacji dając im szansę na lepszą przyszłość. Zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin w Polsce, które ubiegają się o stypendia, żeby móc rozwijać swoje talenty i zainteresowania. Dzieciom ze wschodu Ukrainy, które niejednokrotnie żyją w biedzie i poczuciu zagrożenia. Dzieciom z syryjskiego Aleppo, którym wojna odebrała dzieciństwo. Kolejne dzieci potrzebują pomocnej dłoni. Przekaż darowiznę pod choinkę, a my zamienimy ją w mądrą pomoc dla dziecka w potrzebie.

Przekaż darowiznę pod choinkę na pomoc dzieciom ❤

head1 v2
Pomagam, jak mogę i wpłacam darowiznę pod choinkę w wysokości
50
face 31 v4
Przekazuję pod choinkę pomoc dla dziecka w potrzebie w wysokości
100
buzka 3 v2
Chcę wpłacić więcej i ufundować kompleksową pomoc dla dziecka
1000
lato 1 v11
Chcę przekazać darowiznę pod choinkę w innej kwocie, którą wpisuję poniżej
Operator płatności - Przelewy24 Operator płatności - PayPal

Jak pomagamy dzieciom?

Dzięki Twojemu wsparciu w minionym roku szkolnym przyznaliśmy stypendia 255 dzieciom z niezamożnych rodzin z całej Polski oraz przekazaliśmy komputery do nauki zdalnej 421 dzieciom w trudnej sytuacji. Łączny koszt tej pomocy wyniósł ponad 1 500 000 złotych.

Rozdaliśmy łącznie 1000 paczek żywnościowych rodzinom z dziećmi w Aleppo i na Ukrainie. Prowadzimy tam również stałą pomoc dla dzieci w postaci świetlic edukacyjnych, w których mogą uczyć się i spędzać czas z rówieśnikami w bezpiecznym i przyjaznym miejscu.

Na rok szkolny 2021/22 przyznaliśmy 239 nowych stypendiów zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin. Do końca roku przekażemy komputery do nauki zdalnej kolejnym 25 dzieciom. Rozpoczynamy także program pomocy psychologicznej dla dzieci i młodzieży.

Nasza pomoc jest możliwa dzięki wpłatom przekazywanym przez naszych darczyńców. Dziękujemy, że jesteś wśród nich! Więcej o naszych działaniach przeczytasz na mikolaj.org.pl

 

Numer konta do przelewów (jeśli nie chcesz wpłacać on-line)

odbiorca: Fundacja Świętego Mikołaja, ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno
numer konta: 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001
z dopiskiem: darowizna pod choinkę

Kampania sfinansowana w ramach projektu realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, Finansowanego z Funduszy EOG
male v2