Pomóż teraz

Święta Bez Granic 2017. Przed nami pierwsza licytacja!

Czwartek, 30 Listopad 2017 16:24:13
Aktualności » Święta Bez Granic 2017. Przed nami pierwsza licytacja!

Radiowa Trójka już od 25 lat prowadzi akcje charytatywne, na które pozyskuje środki m.in. z corocznych licytacji i sprzedaży płyt ze słynnym "Karpiem", czyli świąteczną piosenką Programu 3 Polskiego Radia. W tym roku akcja, organizowana przy współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja, organizowana jest pod hasłem "Pomóż dzieciom z Aleppo wrócić do szkoły".

 

– Chcemy pomóc dzieciom, ofiarom wojny w Syrii, w powrocie do normalnego życia – mówią dziennikarze Programu 3 Polskiego Radia. Za zebrane środki Fundacja opłaci potrzebującym dzieciom czesne w szkole, kupi im wyprawki, zapewni opiekę psychologiczną, ufunduje stypendia i – jeśli wystarczy pieniędzy – wyremontuje lub odbuduje zniszczoną szkołę w Aleppo.

 

 

Oto przedmioty, które będzie można zdobyć podczas pierwszej licytacji – w piątek 1 grudnia 2017:
 


KOSZULKA REPREZENTACJI POLSKI Z PODPISAMI PIŁKARZY ORAZ KAWAŁEK MURAWY ZE STADIONU NARODOWEGO Z OSTATNIEGO MECZU, KTÓRY DAŁ NAM AWANS DO MŚ (POLSKA-CZARNOGÓRA 4:2).

 

BUTY PIŁKARSKIE I KRAWAT OD ZBIGNIEWA BOŃKA

 

OBRAZ ELŻBIETY BANECKIEJ

 

TOREBKA I PŁYTA Z AUTOGRAFEM OD IRENY SANTOR

 

ULUBIONA FILIŻANKA WIESŁAWA MICHNIKOWSKIEGO

 

 

Pomagaj z nami:
- wyślij SMS o treści POMOC na numer 7545 (koszt 5 zł plus VAT), wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu
- przekaż darowiznę na numer konta: Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem „Aleppo”
- wpłać darowiznę on-line

 

Dziękujemy operatorom sieci: Orange, PLAY, T-mobile, Heyah i Plus GSM za charytatywne wsparcie i przekazanie całkowitego dochodu na rzecz tej akcji.

 

 


 


 

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja