Pomóż teraz

Stypendia rosną nie tylko wiosną

Wtorek, 6 Czerwiec 2017 11:07:01
Aktualności » Stypendia rosną nie tylko wiosną

Za nami kolejna edycja akcji Wiosną Stypendia Rosną. Niezwykle nas cieszy, że coraz więcej szkół włącza się w akcję, dzięki czemu kolejne dzieci mają szansę otrzymać stypendium.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim szkołom, które włączyły się do akcji i zachęcamy do wpłacania na subkonto środków zebranych w ramach Wiosną Stypendia Rosną. Na tej podstawie przygotujemy finalne podsumowanie akcji i poznamy najaktywniejsze szkoły. Tymczasem przedstawiamy cząstkowe wyniki konkursu Solidarna Szkoła (stan na dzień 22.05.2017).

Wiosną Stypendia Rosną 2017 – zestawienie cząstkowe

 

Gorąco gratulujemy dotychczasowych efektów i cieszymy się, że w rankingu pojawiło się aż 11 nowych szkół. Przypominamy, że dzięki środkom, które Fundacja otrzymała w ramach akcji „Święta bez Granic” w radiowej Trójce, cała kwota zebrana przez szkołę podczas Wiosną Stypendia Rosną zostanie podwojona.

 

To nie koniec dobrych wiadomości :)

 

Dla wszystkich aktywnych szkół mamy nagrodę!

 

Widząc Państwa motywację i aktywność w organizacji zbiórek na stypendia, chcemy zwiększyć szansę na stypendium jak największej liczbie uczniów. Dlatego przedłużamy czas „promocji” do końca miesiąca.

Wszystkie środki pozyskane przez szkołę do 30 czerwca zostaną podwojone!

 


Zachęcamy, aby wykorzystać ostatnie tygodnie szkoły na zorganizowanie kolejnych zbiórek, np. podczas zakończenia roku szkolnego w ramach akcji „Zamiast kwiatów rozkwitną stypendia”. Chętni do włączenia się w akcję nauczyciele proponują rodzicom uczniów, aby zamiast kupować kwiaty, przeznaczyli te pieniądze na zbiórkę do puszki. Tego dnia w szkole odbywa się więc zbiórka – każdy z uczniów wrzuca do „nauczycielskiej” puszki tyle, ile chciałby wydać na kwiaty tego dnia. Całość zebranej kwoty zasila konto stypendialne danej szkoły, a nauczyciele, którzy włączą się w akcję otrzymają od uczniów dyplom-laurkę z podziękowaniami zamiast kwiatów. 

 

Przypominamy! Aktywne zaangażowanie szkoły w program Stypendia św. Mikołaja to szansa na stypendia dla zdolnych uczniów, ale także szansa na nagrodę w konkursie Solidarna Szkoła.

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja