Pomóż teraz

Pomóż zdolnym dzieciom spełnić ich marzenia - przekaż im swój 1% podatku!

Środa, 25 Styczeń 2017 13:56:07
Aktualności » Pomóż zdolnym dzieciom spełnić ich marzenia - przekaż im swój 1% podatku!

Twój 1% wiele dla nas znaczy, ale jest jeszcze cenniejszy dla podopiecznych fundacji. Dzięki Tobie jeszcze więcej zdolnych dzieci może rozwijać swoje talenty, a wszystko za sprawą stypendiów św. Mikołaja.

 

Czy wiesz, że brak pieniędzy jest jednym z najważniejszych powodów, dla których dzieci i młodzież w Polsce nie mogą wybrać swoich wymarzonych szkół lub uczelni. Możliwość sfinansowania dodatkowych zajęć – np. dzięki stypendiom – wpływa na lepszy rozwój edukacyjny dzieci (Kantar Millward Brown, listopad 2016).


Ty możesz im z w  tym pomóc! Jak? Przekazując swój 1% Świętemu Mikołajowi.


 

Jeśli chcesz się dołączyć wpisz w odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym nasz KRS 0000126602 lub pobierz nasz bezpłatny program do rozliczeń PIT i przekaż 1% Fundacji Świętego Mikołaja: https://pit2016.mikolaj.org.pl

 

 

 

Stypendia Św. Mikołaja to program stypendialny, dzięki któremu zdolna, zaangażowana społecznie młodzież z niezamożnych rodzin otrzymuje stypendia na rozwój swoich talentów. Unikalność programu polega na stworzeniu ogólnopolskiej sieci Solidarnych Szkół, które biorą odpowiedzialność za swoich zdolnych uczniów pozyskując środki na stypendia dla nich. 

Dotychczas w ramach programu Fundacji Świętego Mikołaja przyznała 2309 stypendiów o łącznej wartości 2,7 mln zł. Tylko w tym roku szkolnym pomoc otrzyma 332 stypendystów ze 122 szkół w całej Polsce. 

 

Liczymy na Ciebie!

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja