Pomóż teraz

Podaruj stypendium na dobry początek

Poniedziałek, 28 Sierpień 2017 13:50:53
Aktualności » Podaruj stypendium na dobry początek

W Polsce wciąż wiele dzieci nie stać na wymarzone zajęcia językowe czy sportowe. Brak pieniędzy uniemożliwia im rozwijanie talentów i zainteresowań. Wierzymy, że warto im pomóc.

 

Program Stypendia św. Mikołaja prowadzimy po to, by zdolni uczniowie z niezamożnych rodzin, tak jak ich rówieśnicy, mogli opłacić zajęcia dodatkowe, kupić sprzęt sportowy czy materiały plastyczne. Dzięki temu wsparciu już ponad dwa tysiące dzieci z całej Polski dostało szansę na lepszą przyszłośćłatwiejszy start w dorosłe życie.  

 

Podaruj stypendium

 

Nasi stypendyści to niezwykli młodzi ludzie zdobywają nagrody w konkursach i zawodach sportowych, ale przede wszystkim umieją dzielić się tym, co mają, z innymi: są wolontariuszami w świetlicach środowiskowych, pomagają kolegom w nauce, organizują szkolne kursy pierwszej pomocy, dbają o starszych ludzi.

 Za chwilę rozpocznie się nowy rok szkolny. Kolejne zdolne dzieci czekają na wsparcie. Potrzebujemy pomocy, żeby móc przyznać stypendia nowym uczniom. Średnie stypendium dla jednego dziecka to kwota 2 000 zł rocznie (wypłacana w 10 ratach przez cały rok szkolny po 200 zł miesięcznie).

 

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą wpłatę na dobry początek kolejnego stypendium. Każda kwota jest dla nas niezwykle ważna, bo jest szansą dla tych dzieci i dlatego za każdą ogromnie Państwu dziękujemy! Szczególnie ważne są dla nas stałe, comiesięczne przelewy. Dzięki stałym zleceniom mamy pewność, że wystarczy nam środków na całoroczne stypendium. Bardzo za takie darowizny od Państwa dziękujemy.

 

Dane do przelewów:

Fundacja Świętego Mikołaja

ul. Przesmyckiego 40,

05-500 Piaseczno,

BZ WBK 56 1090 0004 9149 9999 9999 9999

z dopiskiem: stypendium na dobry początek

 

Dziękuję z całego serca!       

 Joanna Paciorek, Wiceprezes Fundacji Świętego Mikołaja

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja