Pomóż teraz

Ostatnia licytacja Święta bez granic już 23 grudnia!

Środa, 21 Grudzień 2016 23:37:23
Aktualności » Ostatnia licytacja Święta bez granic już 23 grudnia!

W piątek 23 grudnia o 16:00 w radiowej Trójce rozpocznie się ostatnia licytacja w ramach akcji "Święta bez granic". Do zdobycia Ford TrójKA oraz podarunki od Realu Madryt, Katie Meluy, Anity Włodarczyk, Krzesimira Dębskiego i Trójki.

 

Koszulka Realu Madryt z autografami, winyl z Trójkowym koncertem Katie Meluy, młot z autografem i trening z Anitą Włodarczyk, rękopis partytury od Krzesimira Dębskiego w komplecie z urodzinowym winylem Trójki i... samochód Ford TrójKA! Zapraszamy na czwartą licytację w ramach charytatywnej akcji Święta Bez Granic 2016.

 

Do licytowania wspólnie z Kubą Strzyczkowskim zapraszamy tym bardziej, że cały dochód z akcji zostanie przekazany na stypendia dla podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja. Do zdobycia wiele cennych prezentów od znanych i lubianych, a wśród nich Ford TrójKA - jedyny taki samochód na świecie. Zjechał z linii produkcyjnej fabryki w Tychach jako ostatni - z numerem 514 288. Od 20 maja 2016 ten model w Polsce nie jest już produkowany. Pamiątkowy egzemplarz otrzymał też specjalną nazwę - TrójKA, co zostało zaznaczone graficznie na karoserii (logotyp, złożony ze znaków Trójki i Forda Ka, opracował Andrzej Pągowski). Auto jest bardzo bogato wyposażone (najwyższa dostępna specyfikacja tego samochodu).

 

Zapraszamy serdecznie!

 


Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja