Pomóż teraz

Nowy rekord programu stypendialnego!

Środa, 5 Lipiec 2017 23:06:24
Aktualności » Nowy rekord programu stypendialnego!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że padł kolejny stypendialny rekord! Tegoroczną edycję akcji „Wiosną stypendia rosną” zakończyliśmy z wynikiem 71 021,89 zł. To środki pozyskane przez szkoły w okresie od 21 marca do 30 czerwca. Dzięki Państwa zaangażowaniu, zapałowi wolontariuszy i wsparciu dobrych ludzi, na fundusz stypendialny trafiło o ponad 3 razy więcej pieniędzy niż rok temu. To nie koniec dobrych wiadomości:) 

 

Dzięki pomocy Trzeciego Programu Polskiego Radia i przekazaniu fundacji środków z świątecznej akcji charytatywnej cała zebrana kwota zostanie podwojona, a wraz z nią na przyszłoroczne stypendia ma szansę dwa razy więcej utalentowanych uczniów. Finalnie kwota z akcji „Wiosną stypendia rosną”, która trafi do stypendystów wyniesie ponad 142 tys, zł!

 

      


To wspaniały wynik, który daje powody do radości! Dlatego na szczególne wyróżnienie zasługują szkoły, które wykazały się największą aktywnością:

II Liceum Ogólnokształcące w Końskich

7558,51

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Birczy

5257,13

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Krakowie

4597,1

 

Serdecznie gratulujemy i oczywiście bardzo dziękujemy wszystkim szkołom, które tak chętnie włączyły się w wiosenną akcję zbiórkową. Z przyjemnością podziwialiśmy relacje z jarmarków, festynów i kwest organizowanych wspólnie z uczniami.

 

W tym roku elementem akcji były szkolenia dla koordynatorów, podczas których mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem. W sumie na warsztatach w Kielcach i Olsztynie udział wzięło ponad 50 obecnych i przyszłych koordynatorów programu stypendialnego Liczymy, że po wakacjach ponownie spotkamy się na warsztatach, które zainspirują Państwa do dalszego działania.

 

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy i dziękujemy w imieniu swoim i wszystkich stypendystów. A już od września ruszamy z nową porcją energii i nowymi pomysłami.

 

Życzymy udanych wakacji!

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja