Pomóż teraz

Na rower ze Świętym Mikołajem! Kręć kilometry i pomagaj

Wtorek, 4 Lipiec 2017 15:05:48
Aktualności » Na rower ze Świętym Mikołajem! Kręć kilometry i pomagaj

Nasza Fundacja dostała się do drugiego etapu konkursu Fundacji Lotto i OSHEE odLOTTOwa jazda z OSHEE, w ramach którego mamy szansę zdobyć 150 tysięcy na projekt "Młodzi na start! Akademia Liderów Fundacji Świętego Mikołaja" - szkolenie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.


WYDARZENIE TRWA OD 03.07. DO 15.09


 

Bardzo chcemy, żeby się udało, więc prosimy wszystkich przyjaciół fundacji o pomoc! Kręćcie kilometry na rowerze ze Świętym Mikołajem! Będziecie zdrowsi, szczęśliwsi, a w dodatku pomożecie nam... pomagać :) Same plusy!


Jak to zrobić?

 

1. Kilometry na rzecz danej organizacji kręcimy TYLKO i wyłącznie na terytorium Polski.

2. Rywalizacja trwa od 3 lipca od godz. 00:01 do 15 września 2017 r. do godz. 23:59.

3. Rejestracja na stronie: https://www.endomondo.com/teams/33637099 .

4. Po kliknięciu "Dołącz" pojawi się strona z 50 organizacjami do wyboru. ☺ Wybieramy z listy Fundację Świętego Mikołaja , klikamy na nią… i już jestesmy w drużynie! W każdej drużynie może się znaleźć max 10 000 osób :)

5. Na początku przejażdżki pamiętaj o włączeniu aplikacji Endomondo i rozpoczęciu treningu (opcja Jazda na rowerze) a na zakończenie pamiętaj o zakończeniu treningu w aplikacji.

6. Na stronie Endomondo jest dostępne zestawienie przejechanych kilometrów przez organizacje.

7. Organizator może wykluczyć Uczestnika z udziału w Konkursie w przypadku naruszenia przez Uczestnika postanowień niniejszego Regulaminu w tym, w szczególności, w przypadku włączenia aplikacji zliczającej przejechane kilometry na rowerze i skorzystania z innego niż rower środka lokomocji jak samochód, motor, motorower, samolot, kolej lub inne.

8. W wypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w Akcji (jeżeli Użytkownik opuści rywalizację/drużynę), uzyskane przez niego Kilometry rozliczeniowe przepadają i nie będą zaliczone na konto organizacji.

9. Aplikacja uwzględnia wszystkie aktywności rowerowe (jazda na rowerze, kolarstwo szosowe, kolarstwo górskie), które nie zostały wprowadzone na Endomondo ręcznie - m.in. dopuszczalne są pliki z zegarków wyposażonych w GPS.

 

Dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia na rowerowym szlaku!!! ♥

    Newsletter

    Pozostań z nami w kontacie!
    Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja