Pomóż teraz

Dziękujemy za Twój 1%

Piątek, 5 Maj 2017 10:47:55
Aktualności » Dziękujemy za Twój 1%

Zakończył się okres składania zeznań podatkowych. Wyniki i dokładne rozliczenie poznamy jesienią, ale już dziś dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przekazali swój 1% Fundacji Świętego Mikołaja!

 


 

Twój 1% wiele dla nas znaczy, ale jest jeszcze cenniejszy dla podopiecznych fundacji. Dzięki Tobie jeszcze więcej zdolnych dzieci może rozwijać swoje talenty, a wszystko za sprawą stypendiów św. Mikołaja.

 

Stypendia Św. Mikołaja to program stypendialny, dzięki któremu zdolna, zaangażowana społecznie młodzież z niezamożnych rodzin otrzymuje stypendia na rozwój swoich talentów. Unikalność programu polega na stworzeniu ogólnopolskiej sieci Solidarnych Szkół, które biorą odpowiedzialność za swoich zdolnych uczniów pozyskując środki na stypendia dla nich.

 

Zachęcamy wszystkich do wspierania programu przez cały rok. Tylko dzieki Państwu, Darczyńcom i Przyjaciołom fundacji, możemy pomagać zdolnym dzieciom z całej Polski poprzez Stypendia św. Mikołaja. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni i dziękujemy za każdą darowiznę! Każda kwota ma znaczenie.

 

Chcę zostać darczyńcą!


Fundacja Świętego Mikołaja, ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno
Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe
Blankiet wpłat: Ściągnij (pdf)

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja