Pomóż teraz

Bardzo dobry początek roku szkolnego

Poniedziałek, 25 Wrzesień 2017 12:47:48
Aktualności » Bardzo dobry początek roku szkolnego

Nowe szkoły i rekordowe kwoty wrześniowych zbiórek to efekt akcji Na Dobry Początek zorganizowanej w ramach programu Stypendia św. Mikołaja.

 

Akcja Na Dobry Początek miała na celu zachęcenie jak większej liczby szkół do organizowania zbiórek na stypendia. W ramach akcji do każdego 500 zł, które zostały wpłacone na wybraną szkołę w fundacja zdecydowała się dodać kolejne 500 zł.

 

 

Dzięki aktywności szkół i zaangażowaniu nauczycieli oraz uczniów łącznie na fundusz stypendialny trafi 75.328,07 zł. W zaledwie dwa tygodnia szkoły zebrały na stypendia dla swoich uczniów kwotę 39 328,07 zł zyskując dodatkowo 36 000 zł z tytułu dopłat. Do programu dołączyły także 4 nowe szkoły, które dzięki udziałowi w akcji już od października będą mogły przyznać roczne stypendia dla swoich utalentowanych uczniów.

 

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że  cały czas przybywa stypendystów Fundacji Świętego Mikołaja. Serdecznie gratulujemy wyników!

 

Jednocześnie przypominamy, że wszystkie aktywne szkoły w programie stypendialnym biorą udział w konkursie Solidarna Szkoła, której finał jak co roku odbędzie się w grudniu w Muzeum Pałacu Jana III Sobieskiego w Warszawie.

 

Kolejni młodzi ludzie potrzebują naszego wsparcia. Pomóż im! Buduj solidarność!

 

Przekaż darowiznę!

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja