Już jutro, w piątek 29 listopada, pierwsza licytacja w Trójce! Początek akcji Święta Bez Granic 2019

"Święta bez granic 2019". Przed nami pierwsza licytacja! Koncert Muńka Staszczyka, mistrzowski zestaw żużlowy, portret namalowany przez Andrzeja Pągowskiego, plakat z podpisem Papcia Chmiela – to i jeszcze więcej do zdobycia podczas pierwszej licytacji w ramach akcji "Święta bez granic 2019".

Oto , co będzie można zdobyć podczas pierwszej licytacji (29 listopada 2019, godz. 16-19) na antenie radiowej Trójki:

swieta bez granic 1200 pierwsza licytacja
Zapraszamy do udziału w licytacjach, które odbędą się na antenie Trójki w przedświąteczne piątki. Tradycyjnie poprowadzi je Kuba Strzyczkowski. Jak co roku, do zdobycia będą niezwykłe przedmioty od wyjątkowych osób. Fot. Polskie Radio

KONCERT MUŃKA STASZCZYKA W TRÓJCE
Muniek Staszczyk, lider T.Love, wokalista, autor tekstów, otarł się o śmierć, gdy w lipcu tego roku doznał wylewu krwi do mózgu. Fachowa pomoc w szpitalu w Londynie uchroniła artystę przed najgorszym, a dalsza rehabilitacja już w Polsce daje nadzieję, że Muniek wróci na scenę. Mimo zdrowotnych komplikacji, udało mu się dokończyć i wydać płytę solową zatytułowaną "Syn miasta" (premiera 18 października, patronat Programu Trzeciego). Musiał jednak odwołać zaplanowane wcześniej koncerty i tu niespodzianka związana z akcją "Święta bez granic 2019": specjalnie dla Zwycięzcy licytacji Muniek da koncert i zaśpiewa kilka utworów w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Trójce (koncert odbędzie się 14 grudnia br.). Chętnych do licytowania raczej nie zabraknie – pierwszy singiel z płyty "Syn miasta" zatytułowany "Pola" 8 razy był numerem jeden na Liście Przebojów Trójki, a teledysk w serwisie YouTube miał ponad 13,5 miliona wyświetleń.

MISTRZOWSKI ZESTAW ŻUŻLOWY
Ten dar docenią wszyscy, którzy lubią ryk silników i tę charakterystyczną woń żużlowego paliwa. Zestaw jest wyjątkowy, możemy nawet zaryzykować twierdzenie, że drugiego takiego na świecie nie ma. A teraz konkrety – w skład kompletu wchodzą:
- koszulka, w której Bartosz Zmarzlik świętował zdobycie tytułu mistrza świata 2019
- koszulka Patryka Dudka, wicemistrza świata 2017
- gogle Macieja Janowskiego, dwukrotnego drużynowego mistrza świata
- rękawice, gogle i koszulka od czterokrotnego mistrza świata Grega Hancocka.
Każdy z darów został podpisany przez swojego dotychczasowego właściciela. Niespotykana kumulacja pierwiastka mistrzowskiego na centymetr kwadratowy daru.

PORTRET ZWYCIĘZCY LICYTACJI (ALBO WSKAZANEJ PRZEZEŃ OSOBY), KTÓRY NAMALUJE ANDRZEJ PĄGOWSKI
Andrzej Pągowski jest artystą cenionym w Polsce i za granicą, a słynie przede wszystkim z tworzenia plakatów, których ma na swoim koncie już ponad półtora tysiąca. Jest też autorem kilkuset portretów. Teraz również Państwo będą mieli okazję zostać uwiecznionymi przez mistrza. Zwycięzca licytacji może liczyć na swój portret albo wskazać osobę - zakładamy, że bliską sercu - która zostanie sportretowana. Swoje prace Andrzej Pągowski prezentował na wielu wystawach indywidualnych w kraju i zagranicą. Jest laureatem kilkudziesięciu nagród (m.in.: 6 złotych medali i tytuł Best Of Show na Międzynarodowym Konkursie na Najlepszy Plakat Filmowy i Telewizyjny w Los Angeles oraz kilka nagród głównych na Międzynarodowym Konkursie na Plakat Filmowy w Chicago). Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych i państwowych, między innymi w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku i San Francisco, w Centrum Pompidou w Paryżu. Słuchaczom Trójki twórczość Pągowskiego powinna być szczególnie bliska – jest autorem logo naszej ulubionej radiostacji (a także pozostałych Programów Polskiego Radia).

PLAKAT Z TYTUSEM, ROMKIEM I A'TOMKIEM Z PODPISEM PAPCIA CHMIELA
Kto nie zna komiksowej serii o Tytusie, Romku i A'Tomku lepiej niech jak najszybciej nadrobi zaległości. Kto zna – zapewne lubi, ceni, a nawet darzy wielkim sentymentem. To najdłużej ukazująca się polska seria komiksowa (od 1957 roku w prasie, od 1966 roku w formie książkowej). Jej bohaterów, w tym kultową postać człekokształtnej małpy Tytusa de ZOO, powołał do życia Henryk Jerzy Chmielewski, ps. Papcio Chmiel. Na licytacji w Trójce efektowny reprint plakatu z jego autografem. Autorowi życzymy dwustu lat (w przyszłym roku będzie obchodził 97. urodziny)!

KRÓLIK Z KAPELUSZA WRAZ Z KOWBOJSKIM KAPELUSZEM OD MARKA WAŁKUSKIEGO I KUBY STRZYCZKOWSKIEGO
Skoro królik z kapelusza, to powinna być niespodzianka, a skoro niespodzianka, to nie ma powodu zdradzać choćby szczegółu tego wyjątkowego zestawu od dwóch znanych dobrze słuchaczom Trójki darczyńców. Niemniej jesteśmy zobowiązani wymogami prawa, aby licytowane przedmioty Państwu przedstawić. W skład zestawu wchodzą... królik i kapelusz. Królik w istocie jest królicą, pluszową, z futerkiem w kolorze białym. Na imię ma, a jakże, Trójeczka. Kapelusz jest amerykański, w fasonie kowbojskim, a w deseniu dostrzegalna jest flaga państwowa. Królik z kapelusza z kowbojskim kapeluszem dołącza do już legendarnych podarunków licytacyjnych takich, jak: nic, przepis na bigos, 33 centy i zestaw napadowy. Polecamy!

Podczas akcji charytatywnej "Święta bez granic 2019" pomagamy zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin. Są nie tylko utalentowane, ale też aktywne społecznie. Angażując się w różne działania swoim talentem dzielą się z innymi. Pomagając im, wspieramy nie tylko przyszłość ich samych, ale także zmieniamy lokalne społeczności. Stypendium jest dla tych dzieci szansą na rozwój i naukę tego, o czym marzą.

Akcję charytatywną mogą także Państwo wspomóc na trzy inne sposoby:

- kupując płytę "Święta bez granic 2019" (premiera 29 listopada), będzie wyjątkowa, choćby z tego powodu, że znajdzie się na niej już dwudziesta (!) opowieść o Karpiu. Piosenkę zaśpiewają znakomici polscy wokaliści i wokalistki. Oprócz "Karpia" na płycie znajdą Państwo utwory najwyższej próby (świąteczne i nie tylko). Całkowity dochód ze sprzedaży tego wydawnictwa zostanie przekazany na pomoc stypendialną dla podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja.

- wysyłając SMS o treści POMOC pod numer 7545 (koszt 6 zł 15 gr z VAT). SMS działa od 15 listopada 2019 do 15 stycznia 2020 r. Wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu.

- dokonując wpłat na konto Fundacji Świętego Mikołaja nr 37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem "Trójka – darowizna na stypendia".

Podaruj stypendium ❤

Jednorazowo
Co miesiąc
zima 15 v4
Chcę podarować stypendium dziecku z niezamożnej rodziny i wpłacam
20 zł
lato 1 v5
Chcę zostać patronem rocznego stypendium dla zdolnego dziecka, więc wpłacam
2000 zł
lato 7 v5
Wpłacam na miesięczne stypendium edukacyjne dla dziecka w potrzebie w wysokości
200 zł
Operator płatności - Przelewy24
Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
darczyncy indywidualni v2
Program 3 PR
dar serca wersja podstawowa
NIW PROO v2
LOGOTYPY POWER v2
Fundacja ARP rgb v2
islogo
orange
Lapka 34
tvp info male
PLAY S
PLUS logo nowe2010
T Logo bez Sloganu B+M 1
LogoTM
2
Wargacka Sonia Colouredlogo 07
muzeum powstania warszawskiego
dar serca wersja podstawowa v2
Fundacja ARP rgb
frse v2
LOGO LIBRUS poziome duze v2
OCEN.logotyp na www
bialy prostokat v2
sks
promark serwis R
KMS logoOpt
logo sage
accenture logo
kantar
Logo white JPEG TAK
widoczni logo
IKEA
C F logo
77production v3
zpapieru 01
aria logo1
logovgi
bos bank
bos fundacja
komitet pomocy dzieciom polskim
IG logo
3.2 CA Together supported by CA Foundation Logo
IMAS Logo 884 456px
zabawki STORMER logo
logo majewski v2
dyrektor szkoly winieta
logo radio lodz
Logo Polskie Radio Olsztyn
pik
Polskie radio logo
logo v2
logo radio lublin
111 154741892710
logo PRK
banner kampus
radio centrum logo czarne 01
logo muzyczne radio