Kolejna licytacja w radiowej Trójce już w piątek 20 grudnia. Finał akcji Święta Bez Granic 2019

Podczas czwartej licytacji w ramach akcji "Święta bez granic 2019" do zdobycia będzie m.in. biżuteria od Pary Prezydenckiej, koszulka Bayernu Monachium z podpisem Roberta Lewandowskiego i mowa motywacyjna trenera Mike'a Taylora.

Oto przedmioty, które można będzie zdobyć podczas czwartej licytacji (20 grudnia 2019, godz. 16-19):

Trojka gadzety czwarta lictacja 1200
fot. Polskie Radio


BIŻUTERIA OD PARY PREZYDENCKIEJ

Prezydent RP Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przekazali na licytację w Trójce biżuterię w gustownej szkatule. Jest to broszka oraz para spinek do mankietów z wizerunkiem orła.

KOSZULKA BAYERNU MONACHIUM Z PODPISEM ROBERTA LEWANDOWSKIEGO ORAZ JUBILEUSZOWA KOSZULKA PZPN Z OKAZJI 100-LECIA ZWIĄZKU Z AUTOGRAFAMI PIŁKARZY REPREZENTACJI POLSKI

Robert Lewandowski śrubuje swoje kolejne osiągnięcia. W lidze niemieckiej prowadzi w klasyfikacji strzelców z 18 bramkami (stan na 15.12.2019). Łącznie w tych rozgrywkach ma już 220 goli, co daje mu trzecie miejsce w klasyfikacji wszech czasów. W Lidze Mistrzów został najskuteczniejszym zawodnikiem fazy grupowej (10 goli, w tym 4 zdobyte w ciągu zaledwie 15 minut w spotkaniu z Crveną Zvezdą Belgrad). Z kolegami z reprezentacji awansował do Euro 2020, strzelając w eliminacjach 6 goli. Do koszulki Bayernu z podpisem Roberta Lewandowskiego dodajemy także pamiątkową, limitowaną i nie do kupienia koszulkę z autografami piłkarzy reprezentacji (m.in. "Lewego", Kamila Grosickiego, Kamila Glika, Jana Bednarka i trenera Jerzego Brzęczka). To replika koszulki z 1921 roku, kiedy kadra Polski rozegrała pierwszy mecz, przygotowana z okazji obchodzonego w tym roku stulecia powstania Polskiego Związku Piłki Nożnej (1919-2019).

PŁYTA CD "THE WALL" Z PODPISAMI MUZYKÓW PINK FLOYD

"The Wall" ma 40 lat! Płyta Pink Floyd z 1979 roku to jeden z rockowych albumów wszech czasów. Na licytacji w Trójce wyjątkowy egzemplarz tego wydawnictwa. Na okładce swój podpis złożył Roger Waters, współzałożyciel, gitarzysta i wokalista grupy, z kolei jedną z płyt CD opatrzył autografem perkusista Nick Mason. Co ważne (ale i zaskakujące) dopisał "This is not Pink Floyd", co w tym przypadku jest stwierdzeniem prawdziwym. Rzecz w tym, że jedna z płyt została wytłoczona, mówiąc delikatnie, nie tak jak trzeba i nie zawiera właściwych utworów, tylko nagrania innego zespołu (istotnie - nie jest to Pink Floyd). O szczegółach podczas licytacji opowie Piotr Kaczkowski, dziennikarz Trójki, który podarował ten szczególny album.

ORYGINALNE KADRY Z REKSIEM ZE STUDIA FILMÓW RYSUNKOWYCH W BIELSKU-BIAŁEJ

Reksio był mądrym psem. Dziś powiedzielibyśmy, że miał "pozytywne podejście". Dzięki temu dzieci, które oglądały tę bajkę, uczyły się miłości do zwierząt i otwartości. Biały piesek z brązową plamką wokół oka to bohater krótkich animowanych odcinków, produkowanych przez Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Twórcą był Lechosław Marszałek, prywatnie właściciel teriera - suczki o imieniu Trola.

Pierwszy odcinek przygód Reksia zatytułowany "Reksio poliglota" został pokazany w telewizji w 1967 roku. Wystąpił w nim w roli mediatora pomiędzy różnymi zwierzętami - swoimi sąsiadami z podwórka. Potem Reksio był jeszcze m.in. strażakiem, aktorem, sportowcem i pielęgniarzem. I tak aż do 1990 roku, kiedy to został wyprodukowany ostatni odcinek tej niezwykle popularnej i lubianej przez widzów kreskówki. Na licytacji w Trójce zestaw oryginalnych kadrów z bajki o Reksiu, przekazanych przez Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej.

PODWÓJNIE PLATYNOWA PŁYTA "MĘSKIE GRANIE 2018" OD KRZYSZTOFA ZALEWSKIEGO I DAWIDA PODSIADŁO

Wszyscy doskonale pamiętamy zeszłoroczne Męskie Granie i towarzyszący mu singiel "Początek". Trio Podsiadło-Kortez-Zalewski "ustrzeliło" hit lata, a cała płyta z nagraniami koncertowymi "Męskie Granie 2018" pokryła się podwójną platyną (zostało sprzedanych ponad 60 000 egzemplarzy). W Trójce będą Państwo mieli okazję zdobyć platynową płytę "Męskie Granie 2018", na której podpis złożył Dawid Podsiadło, ale jest to egzemplarz... Krzysztofa Zalewskiego. O tej tajemniczej zamianie więcej będzie można usłyszeć podczas aukcji w ten piątek (20 grudnia), a my polecamy: Podsiadło, Zalewski i Męskie Granie w jednym. I nie do kupienia nigdzie indziej.

MOWA MOTYWACYJNA TRENERA MIKE'A TAYLORA ORAZ BLUZA Z AUTOGRAFEM

Jeszcze przed startem wiadomo było, że występ polskich koszykarzy w tegorocznych mistrzostwach świata przejdzie do historii – Polacy wracali na zawody tej rangi po 52 latach. Po turnieju okazało się, że również postawa i wynik sportowy (8. miejsce) zasługują na odnotowanie w kronikach. Do sukcesu na mistrzostwach poprowadził Polaków charyzmatyczny trener, Amerykanin Mike Taylor. Jest z kadrą od kilku lat (budował ją cierpliwie od 2014 roku), a niedawno przedłużył kontrakt do 2021 roku. Pamiętamy, jak podczas turnieju w Chinach mobilizował zespół pełnymi pasji przemowami w szatni. Teraz i Państwo mogą stać się odbiorcami mowy motywacyjnej trenera Taylora, którą on przygotuje specjalnie dla zwycięzcy licytacji. Do tego jego osobista bluza z kapturem podpisana przez trenera.

MAGICZNA KULA OD KABARETU ANI MRU-MRU ORAZ ZESTAW PŁYT DVD I ZAPROSZENIE NA WYSTĘP

Z kępki włosów, z fusów albo z magicznej kuli? Co Państwo wybierają? Jeśli wróżenie, to jasne, że z magicznej kuli, a że magiczna kula różnie się może kojarzyć, zwłaszcza artystom kabaretowym, to kula jest jaka jest… Wspomniana kula była bohaterką jednego ze skeczy kabaretu Ani Mru-Mru pt. "Jasnowidz". "Ładne cacko, prawda?" – chciałoby się powtórzyć za Marcinem Wójcikiem i Michałem Wójcikiem, którzy odgrywają postać jasnowidza-krótkowidza i klienta, poszukującego wiedzy na temat swojej (i nie tylko swojej) przyszłości. Jeśli chcą Państwo zdobyć narzędzie, dzięki któremu to, co przed nami, zostanie odkryte tu i teraz, trzeba licytować i to wysoko, jak najwyżej (tam też kula ma najlepszy zasięg)! W komplecie jest także zestaw płyt DVD ze skeczami Kabaretu Ani Mru-Mru oraz zaproszenie na występ.

Pieniądze zebrane podczas akcji „Święta bez Granic 2019” pomogą w rozwoju pasji i zainteresowań dzieciom, które mają nieprzeciętne osiągnięcia w szkole lub poza nią, a także są zaangażowane w działania na rzecz potrzebujących (np. pomagają w nauce innym uczniom albo udzielają się jako wolontariusze). Środki – w formie stypendiów św. Mikołaja – trafią do uzdolnionych dzieci z niezamożnych rodzin w Polsce oraz aktywnej społecznie młodzieży biorącej udział w programie Akademia Liderów Fundacji Świętego Mikołaja.

Dołącz do akcji Święta Bez Granic 2019:

- kup płytę "Święta bez granic 2019", która jest wyjątkowa, choćby z tego powodu, że znajdzie się na niej już dwudziesta opowieść o Karpiu. Piosenkę zaśpiewają znakomici polscy wokaliści i wokalistki. Oprócz „Karpia” na płycie znajdą Państwo utwory najwyższej próby (świąteczne i nie tylko). Całkowity dochód ze sprzedaży płyty zostanie przekazany na Stypendia św. Mikołaja

- wyślij SMS o treści POMOC pod numer 7545 (koszt 6 zł 15 gr z VAT). SMS działa od 15 listopada 2019 do 15 stycznia 2020 r. Wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu.

- przekaż darowiznę na konto Fundacji Świętego Mikołaja nr 37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem "Trójka – darowizna na stypendia" lub wpłać szybkim przelewem on-line: mikolaj.org.pl/swietabezgranic

Podaruj stypendium ❤

Jednorazowo
Co miesiąc
zima 15 v4
Chcę podarować stypendium dziecku z niezamożnej rodziny i wpłacam
20 zł
lato 1 v5
Chcę zostać patronem rocznego stypendium dla zdolnego dziecka, więc wpłacam
2000 zł
lato 7 v5
Wpłacam na miesięczne stypendium edukacyjne dla dziecka w potrzebie w wysokości
200 zł
Operator płatności - Przelewy24
Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
darczyncy indywidualni v2
Program 3 PR
dar serca wersja podstawowa
NIW PROO v2
LOGOTYPY POWER v2
Fundacja ARP rgb v2
islogo
orange
Lapka 34
tvp info male
PLAY S
PLUS logo nowe2010
T Logo bez Sloganu B+M 1
LogoTM
2
Wargacka Sonia Colouredlogo 07
muzeum powstania warszawskiego
dar serca wersja podstawowa v2
Fundacja ARP rgb
frse v2
LOGO LIBRUS poziome duze v2
OCEN.logotyp na www
bialy prostokat v2
sks
promark serwis R
KMS logoOpt
logo sage
accenture logo
kantar
Logo white JPEG TAK
widoczni logo
IKEA
C F logo
77production v3
zpapieru 01
aria logo1
logovgi
bos bank
bos fundacja
komitet pomocy dzieciom polskim
IG logo
3.2 CA Together supported by CA Foundation Logo
IMAS Logo 884 456px
zabawki STORMER logo
logo majewski v2
dyrektor szkoly winieta
logo radio lodz
Logo Polskie Radio Olsztyn
pik
Polskie radio logo
logo v2
logo radio lublin
111 154741892710
logo PRK
banner kampus
radio centrum logo czarne 01
logo muzyczne radio