Przeczytaj listy od dzieci do Fundacji Świętego Mikołaja i PEPCO

W połowie marca dzięki wsparciu firmy PEPCO mogliśmy kupić 85 komputerów do nauki dla dzieci, które nie miały odpowiedniego sprzętu do nauki zdalnej. Przeczytaj listy, które otrzymaliśmy od dzieci i ich rodziców.

Chcieliśmy bardzo podziękować, syn jest bardzo szczęśliwy, że będzie mógł uczyć się na komputerze, a nie na komórce jak dotychczas.

020A7749
Na zdjęciu: Antonina Grządkowska z Fundacji Świętego Mikołaja podczas pakowania komputerów dla dzieci.

Jestem bardzo wdzięczna za komputer, który dostałam od firmy PEPCO. Do tej pory używałam do nauki tylko telefonu komórkowego, bo nie miałam komputera i było mi bardzo ciężko  szczególnie przy sprawdzianach, czy odrabianiu bardziej skomplikowanych prac np. prezentacji. Komputer to było moje marzenie, dziękuję!

Serdecznie dziękuję za pomoc, jaką otrzymała moja córka Ola. Komputer jest świetnej jakości. Będzie dla niej wielką pomocą! Jeszcze raz serdecznie dziękuję, życzę dużo zdrowia wszystkim osobom z firmy PEPCO i Fundacji Świętego Mikołaja.

Dziękujemy za laptopa. Michał będzie go szanował i korzystał do nauki. Cieszę się bardzo, bo naprawdę finansowo nam ciężko i Wasza pomoc w tym momencie jest dla nas bezcenna. Obiecuję, że sprzęt będzie zadbany i używany zgodnie z przeznaczeniem.

Jesteśmy zachwyceni. Pięknie dziękujemy!!!

Dziękuję za komputer. Chodzę do szkoły plastycznej i posiadanie dobrego sprzętu do nauki i tworzenia prac jest warunkiem dobrych ocen i pracy w szkole. Bardzo się cieszę z tego wspaniałego prezentu. Obiecuje, że nie zmarnuje swojego talentu.

Bardzo dziękuję za komputer, który dostałam od Państwa. Od tego momentu nauka stanie się dużo łatwiejsza, ponieważ do tej pory dzieliłam komputer z bratem bliźniakiem. Nieraz musieliśmy wybierać, kto ma ważniejszą lekcje, by wejść, a drugie po prostu opuszczało zajęcia lub wchodziło na telefon, który był niepraktyczny na takich lekcjach jak informatyka czy na sprawdzianie. Bardzo to przeżywałam, bo zależy mi na nauce. Na dzisiejszych lekcjach wszystko działało bez problemu, ani razu nic mi się nie zacięło. Gdy odebrałam komputer od kuriera, chciało mi się płakać ze szczęścia, sprawili mi Państwo tyle radości! Cieszę się, że praca na nim jest wygodna i mogę realizować swoje postanowienia i plany, by w szkole dać z siebie wszystko. 

Serdecznie dziękuję za przekazany laptop. Postaram się, żeby sprzęt, który od Państwa dostałem, służył mi długo. Będę starał wykorzystać się go jak najlepiej w rozwijaniu pasji oraz pomoże mi on w dalszym kształceniu zdalnym. Pragnę również podziękować wszystkim osobom, które wkładają w pomoc innym całe swoje serce i poświęcają swój czas, aby pomagać.

Chciałem się zwrócić z wielkimi podziękowaniami dla firmy PEPCO i całej Fundacji Świętego Mikołaja za otrzymany prezent, będzie służył mi na pewno na długie lata. To co robi Fundacja Świętego Mikołaja jest ogromnym wsparciem dla nas, uczniów i serdecznie za to dziękuję.

Bardzo dziękuję. Laptop dla mnie był najlepszym prezentem. Przez długi czas nie miałam jak  odrabiać zadań domowych np. z lekcji projektowania graficznego. Teraz mogę codziennie się rozwijać w tym kierunku bez żadnych problemów i wykonywać wszystkie zadania w terminie. Chciałabym w przyszłości zostać grafikiem komputerowym, ten laptop to dla mnie skarb.

Bardzo dziękuję za laptopa. Bardzo ułatwi mi on naukę zdalną, nie będę musiał już brać udziału w lekcjach przez komórkę. Teraz mam większy obraz, więc lepiej widzę i jest mi łatwiej. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Jestem bardzo wdzięczny.

Bardzo chciałbym podziękować za laptopa. Dzięki niemu mogę odbywać lekcje zdalne, mam na czym pracować, dzięki czemu mogę skupić się na nauce. Jest to cudowny prezent i będę go szanował.

Przez edukację zdalną codzienne używanie komputera stało się konieczne. Mam dwoje młodszego rodzeństwa, które również uczy się zdalnie. Do tej pory musieliśmy się dzielić sprzętem, a ja jestem w klasie maturalnej i to było dla mnie bardzo trudne. Jestem bardzo wdzięczna za otrzymany laptop. Na pewno pomoże mi on w przygotowaniach do matury i w dalszej edukacji.

Do tej pory nie miałam własnego komputera, co bardzo utrudniało mi naukę zdalną. Komputer, który otrzymałam bardzo pomoże mi lepiej uczestniczyć w lekcjach, a także komunikować się z przyjaciółmi. Lubię się uczyć, poszerzać wiedzę i szukać inspiracji do zadań z różnych przedmiotów. Moja praca jest teraz o wiele łatwiejsza, ponieważ posiadając własny laptop, mogę odrabiać zadania w dowolnym czasie. Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zechciały mi pomóc. Wiem, że Fundacja pomogła już wielu uczniom i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, że znalazłam się w ich gronie.

Pragnę wyrazić głęboką wdzięczność za życzliwy gest i wsparcie mnie w tych trudnych okolicznościach. Komputer był mi potrzebny, ponieważ od czasu nauki online brakowało mi sprzętu do zdalnej nauki. Zmiana jest ogromna, w spokoju mogę brać udział w lekcjach.

Laptop bardzo ułatwi mi naukę zdalną, ponieważ mój stary komputer ma już ponad 8 lat i ciągle się psuje. Często musimy oddawać komputer do naprawy, to dużo kosztuje i działa tylko na krótki czas i wtedy muszę korzystać z telefonu, by móc uczestniczyć w lekcjach. Poza tym komputer dzielę z młodszą siostrą i to też jest duży kłopot. Dzięki nowemu komputerowi mogę spokojnie skupić się na zajęciach i w pełni wykorzystać swój czas na zdobywanie wiedzy. Dziękuję bardzo za taki prezent, jestem bardzo szczęśliwa. Marzyłam o takim laptopie.

Dziękuję bardzo za laptopa. W przyszłości chciałbym zajmować się informatyką, a dzięki takiemu sprzętowi mogę rozwijać swoje zainteresowani i pasje. Dodatkowo jak ma się taki sprzęt, to nauczanie zdalne staje się przyjemnością. Ten prezent jest pomocny w nauce, ale również motywujący i mobilizujący do dalszej nauki. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Bardzo chciałabym podziękować za tak wspaniały prezent. Laptop, który otrzymałam, jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ pomaga mi w codziennym udziale w zajęciach szkolnych oraz dzięki niemu mam kontakt w tym trudnym czasie z moimi przyjaciółmi. Jest również wspaniałym narzędziem rozwijający moją pasję związaną z programowaniem oraz grafiką. Ofiarowany sprzęt motywuje mnie do nauki i rozwijania zainteresowań. Dziękuję!

Bardzo dziękuję firmie PEPCO za wsparcie w postaci komputera w tych ciężkich czasach. Wcześniej nie miałem własnego komputera i nie mogłem poradzić sobie z niektórymi problemom związanym z nauczaniem zdalnym. Używam laptopa codziennie i świetnie się sprawuje, podczas lekcji jest mi zdecydowanie łatwiej. Jeszcze raz bardzo  dziękuję.

Serdecznie dziękuję za otrzymany komputer. Od tej chwili mogę aktywnie uczestniczyć we wszystkich lekcjach. Nauka jest teraz o wiele łatwiejsza i bardziej przyjemna. Już nie muszę się martwić o nieobecność podczas zajęć. Bez komputera byłoby ciężko, ponieważ mam młodsze rodzeństwo, które tak jak ja, ma zdalne nauczanie. Bardzo się cieszę, że otrzymałam taki piękny prezent. Teraz mam możliwość lepszego kontaktu z moimi przyjaciółmi i nauczycielami. Mam nadzieję, że laptop będzie mi służył przez wiele lat. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję!

Serdecznie dziękuję firmie Pepco za przekazany komputer. Jest mi on potrzebny do codziennej nauki. Dzięki komputerowi chętnie uczestniczę w zajęciach, uwierzyłam w siebie i w to, że mogę dużo więcej osiągnąć. Nauka sprawia mi przyjemność. Mam nadzieję, że moje oceny będą dużo lepsze i będę mogła dalej rozwijać swoje kompetencje cyfrowe. Dziękuję z całego serca.

Z całego serca chce podziękować za otrzymanie sprzętu do nauki. To pozwoli mi uczestniczyć systematycznie w lekcjach szkolnych oraz w odrabianiu lekcji w trudnym czasie, który jeszcze nie wiadomo jak długo będzie trwał. Na pewno tej szansy nie zmarnuję i wykorzystam ją najlepiej jak potrafię.

Chciałabym bardzo gorąco podziękować za otrzymany komputer. Posiadanie tego sprzętu ułatwi mi naukę, gdyż do tej pory dzieliłam sprzęt komputerowy z młodszym rodzeństwem i przez to zdalna nauka była bardzo utrudniona ze względów organizacyjnych. Otrzymany sprzęt pozwoli mi się skupić na własnej nauce nie zakłócając zajęć rodzeństwa.

Chciałabym podziękować za taki cenny prezent, dzięki niemu mogę sprawniej wykonywać zadania z informatyki, czy robić prezentacje na inne zajęcia lekcyjne. Postaram się go wykorzystać jak najlepiej do rozwijania swoich zainteresowań i dalszego uczestniczenia w lekcjach online.

W imieniu syna Dominika oraz swoim pragnę złożyć serdeczne podziękowania za ten wspaniały podarunek. Pomoc jaka nam państwo udzielili jest ogromna. Jako matka trójki dzieci nie mogłam pozwolić sobie na zakup komputera. Teraz dzieci mogą bez problemu korzystać z lekcji online. Jest to bardzo ważne dla nich, nie stresują się tym, że nie zdążą z pracą domowa czy testem. Dziękujemy bardzo. 

Jesteście fantastyczni, podziwiam Waszą pracę.

Przekaż darowiznę na komputer do nauki dla dziecka w trudnej sytuacji

To piękny początek zbiórki na kolejny komputer do nauki - dziękujemy za pomoc
35 zł
Będziemy mogli podarować dziecku komputer z oprogramowaniem do zdalnych lekcji
2357 zł
To wspaniała kwota - wystarczy kilka takich wpłat i kolejne dziecko otrzyma komputer
357 zł
Operator płatności - Przelewy24
Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
darczyncy indywidualni v2
Radio357 logo kontra
dar serca wersja podstawowa
NIW PROO v2
LOGOTYPY POWER v2
Fundacja ARP rgb v2
logotypMSZ A kolor
tvp info male
accenture logo
HSBC logo
LogoTM
logo IG
islogo
Wargacka Sonia Colouredlogo 07
orange
Lapka 34
PLAY S
PLUS logo nowe2010
T Logo bez Sloganu B+M 1
2
AMS RED
muzeum powstania warszawskiego
dar serca wersja podstawowa v2
Fundacja ARP rgb
frse v2
LOGO LIBRUS poziome duze v2
OCEN.logotyp na www
bialy prostokat v2
sks
promark serwis R
KMS logoOpt
logo sage
kantar
Logo white JPEG TAK
widoczni logo
IKEA
C F logo
77production v3
zpapieru 01
aria logo1
logo PEPCO ver podstawowa prev
logovgi
bos bank
bos fundacja
komitet pomocy dzieciom polskim
Brewa logotyp
Filia czarny 300
literatura logo
logo Mamy Spiewamy
IMAS Logo 884 456px
3.2 CA Together supported by CA Foundation Logo
logo majewski v2
dyrektor szkoly winieta
Polskie radio logo
Program 3 PR
logo radio new
logo PRK
logo radio lublin
logo radio lodz
Logo Polskie Radio Olsztyn
111 154741892710
pik
logo radio rzeszow
Radio Szczecin logotyp
logo v2
banner kampus
radio centrum logo czarne 01
logo muzyczne radio
Logo telezlom