Stypendyści św. Mikołaja mogli wyjechać na wakacje

Dzięki otrzymywanemu stypendium 27 naszych stypendystów mogło tego lata pojechać na obóz wakacyjny lub kolonie. Stypendia św. Mikołaja wspierają zdolnych uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie ich talentów i umiejętności. Stypendium jest dla nich szansą na dalszą edukację i spełnianie marzeń, takich jak wyjazd na wakacje.

Oto historie kilkorga z nich:

Kokoryn lato
Program Stypendia św. Mikołaja działa od 2010 roku. Dotychczas przyznaliśmy kilka tysięcy stypendiów, współpracując na stałe z 300 szkołami z całej Polski.

Filip ze szkoły w Trzemesznie ze stypendium opłacił obóz sportowy: „Udział w dwutygodniowym obozie był moim marzeniem, które się spełniło dzięki stypendium z Fundacji Świętego Mikołaja. Na obozie zdobyłem nowe umiejętności, doświadczenia i nawiązałem nowe znajomości z rówieśnikami.”

Wiktoria ze szkoły w Kętrzynie dzięki stypendium opłaciła wyjazd na Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Anderlini Spring Cup w Modenie: "Moich rodziców nie byłoby stać, żeby wysłać mnie na takie zawody, bo cały wyjazd kosztował 1200 złotych.”

Dzięki stypendium Klaudia ze szkoły w Warszkowie pojechała na 9-dniowy obóz taneczny we Władysławowie. Taniec jest pasją Klaudii, w ciągu roku szkolnego dziewczynka chodzi na zajęcia do szkoły nauki tańca i bierze udział w turniejach tanecznych.

Michał ze szkoły w Długosiodle dzięki stypendium mógł opłacić wyjazd na wycieczkę szkolną do Francji oraz wyjazd na 10-dniowy obóz taneczny, gdzie mógł dalej rozwijać swoje taneczne umiejętności pod okiem profesjonalistów: „Gdyby nie wsparcie w postaci stypendium, nie mógłbym pojechać ani na obóz, ani na szkolną wycieczkę.”

Otrzymane stypendium pozwoliło Dianie ze szkoły w Kętrzynie na opłacenie pobytu na obozie jeździeckim. Dzięki temu wsparciu Diana mogła także podejść do egzaminu na odznakę jeździecką PZJ: „Stypendium umożliwiło mi zrealizowanie moich planów i spełnienie marzeń o odznace.”

Rozpoczynamy zbiórkę na rzecz programu Stypendia św. Mikołaja w roku szkolnym 2019/2020. Kolejne dzieci potrzebują wsparcia, by móc spełniać swoje marzenia. Pomóż i przekaż darowiznę: Fundacja Świętego Mikołaja, numer konta 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001 z dopiskiem „darowizna na program Stypendia Św. Mikołaja”.

Zostań Świętym Mikołajem i przekaż darowiznę ❤

face 33 v3
Wiem, że każda kwota ma znaczenie. Chcę pomóc i wpłacam, ile mogę
20 zł
head3 v4
Chcę ufundować roczne stypendium dla zdolnego dziecka z niezamożnej rodziny
2000 zł
zima 15 v6
Chcę podarować miesięczną pomoc dla dziecka w Polsce, w Aleppo lub w Mariupolu
200 zł
Operator płatności - Przelewy24
Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja:
darczyncy indywidualni v2
Program 3 PR
dar serca wersja podstawowa
NIW PROO v2
LOGOTYPY POWER v2
Fundacja ARP rgb v2
islogo
orange
PARP Grupa PFR logo RGB male
Lapka 34
PLAY S
tvp info male
PLUS logo nowe2010
T Logo bez Sloganu B+M 1
Wargacka Sonia Colouredlogo 07
2
muzeum powstania warszawskiego
dar serca wersja podstawowa v2
Fundacja ARP rgb
frse v2
LOGO LIBRUS poziome duze v2
bialy prostokat v2
sks
promark serwis R
KMS logoOpt
logo sage
accenture logo
kantar
Logo white JPEG TAK
widoczni logo
IKEA
C F logo
77production v3
zpapieru 01
aria logo1
logovgi
bos bank
bos fundacja
komitet pomocy dzieciom polskim
3.2 CA Together supported by CA Foundation Logo
IMAS Logo 884 456px
logo majewski v2
dyrektor szkoly winieta
logo radio lodz
Logo Polskie Radio Olsztyn
pik
Polskie radio logo
logo v2
logo radio lublin
111 154741892710
logo PRK
banner kampus
radio centrum logo czarne 01
logo muzyczne radio